Наша рубрика “ГРАНТИ 2024”

Шукаєте актуальний грант? 

Знайдете його тут — в рубриці ГРАНТИ 2024 

ГРАНТИ 2024 — рубрика для швидкого пошуку грантів. Наша команда  щодня моніторить десятки спеціалізованих ресурсів, де розміщуються оголошення про актуальні грантові конкурси. Ми вибираємо найцікавіші гранти і публікуємо тут. Гортайте сторінку і знаходьте можливості для розвитку бізнесу, реалізації соціальних проєктів, зміцнення громадянського суспільства. 

КАТЕГОРІЇ:    IT    Агро    Бізнес    Виробництво    Громадський сектор    Для ветеранів    Для жінок    Для молоді    Культура    Медіа    Місцеве самоврядування    Освіта    Охорона здоров’я    Переробний сектор    Промисловість    Фінансовий сектор

 

Щоб отримати грант, можливо, вам знадобиться допомога з написання грантової заявки. Зверніть увагу на наші послуги: 

🔴 Грантова заявка “ПІД КЛЮЧ”. Деталі ТУТ

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ

Сподіваємося, що ви знайшли актуальний грантовий конкурс в нашій рубриці “ГРАНТИ 2024”! Ми продовжуємо працювати над пошуком найактуальніших грантових можливостей, щоб кожен, хто шукає грант, зміг його знайти у цій рубриці! Ми щодня моніторимо сотні сайтів грантодавців,  десятки спеціалізованих платформ, де розміщується інформація про чинні програми, актуальні грантові конкурси та умови участі в них.

ДИВИТИСЯ ТУТ