Наша рубрика “ГРАНТИ 2024”

Шукаєте актуальний грант? 

Знайдете його тут — в рубриці ГРАНТИ 2024 

ГРАНТИ 2024 — рубрика для швидкого пошуку грантів. Наша команда  щодня моніторить десятки спеціалізованих ресурсів, де розміщуються оголошення про актуальні грантові конкурси. Ми вибираємо найцікавіші гранти і публікуємо тут. Гортайте сторінку і знаходьте можливості для розвитку бізнесу, реалізації соціальних проєктів, зміцнення громадянського суспільства. 

КАТЕГОРІЇ:  Великі гранти ЄС   IT   Агро    Бізнес   Виробництво    Громадський сектор    Для ветеранів    Для жінок    Для молоді    Культура    Медіа    Місцеве самоврядування    Освіта    Охорона здоров’я    Переробний сектор    Промисловість    Фінансовий сектор

 

Щоб отримати грант, можливо, вам знадобиться допомога з написання грантової заявки. Зверніть увагу на наші послуги: 

🔴 Грантова заявка “ПІД КЛЮЧ”. Деталі ТУТ

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ

Сподіваємося, що ви знайшли актуальний грантовий конкурс в нашій рубриці “ГРАНТИ 2024”! Ми продовжуємо працювати над пошуком найактуальніших грантових можливостей, щоб кожен, хто шукає грант, зміг його знайти у цій рубриці! Ми щодня моніторимо сотні сайтів грантодавців,  десятки спеціалізованих платформ, де розміщується інформація про чинні програми, актуальні грантові конкурси та умови участі в них.

ДИВИТИСЯ ТУТ