Цей каталог фондів – це найповніше зібрання грантодавців та надавачів грошової й негрошової допомогти станом на 2024 рік.

Тут ви знайдете інформацію «хто» і «на що» дає безповоротні грантові ресурси. А також, ознайомитеся з конкретними донорами, які дають  гранти в розмірі від 1 000 у.о. до  3 000 000 у.о.

До того ж в каталозі сформовано перелік фінансових організацій, які надають інвестиції, експертну та консалтингову підтримку.

Цей каталог фондів – це актуальні грантові можливості для представників українського бізнесу, громадськості, органів місцевого самоврядування, медиків, освітян, науковців, дослідників тощо.

Тут ви знайдете перелік з декількох сотень фондів, грантових програм та фінансових організацій походженням не лише з України, а й з країн Європейського союзу, США, Канади, Швейцарії, Великобританії, Японії, Нової Зеландії тощо.

Цей каталог фондів – це зручний в користуванні перелік донорів. Він викладений в алфавітному порядку, де кожен фонд має стислий опис діяльності та пріоритетів, на які готовий виділити допомогу. Пошукач  одразу зможе розпізнати «свій» грант!

Для зручності міститься пряме посилання на web-сайт установи.

Замовивши каталог, ви отримаєте його на вказану при замовленні електронну адресу.

Цей каталог фондів підготувала

Мар’яна Кобеля-Звір

Експертка у сфері грантових можливостей

Мар’яна Кобеля-Звір 

нагороджена премією «ЗНАК ЯКОСТІ» за перше місце в Національному рейтингу підприємств, що надають послуги грантового консалтингу в Україні.

Мар’яна Кобеля-Звір

Експертка у сфері грантових можливостей

Про авторку:

Директорка Центру розвитку ЧАС ЗМІН

Засновниця Школи з написання грантових проєктів

Кандидат економічних наук

Єдина в Україні дослідниця грантів та міжнародної технічної допомоги. Авторка понад 70 наукових статей в українських та міжнародних виданнях.

Авторка Не работает Ютуб. Текущие проблемы и статус. | Downdetector-каналу ЧАС ЗМІН. Це єдиний в Україні канал про грантові можливості.

Інфлуенсерка у сфері грантів 👉 FORBES Ukraine

Авторка видань:

Запрошена спікерка:

  • Торгово-промислової палати,
  • Дія.Бізнес,
  • ЗМІ,
  • форумів, круглих столів тощо.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Після оплати надішліть квитанцію

на електронну адресу 

manager.chaszmin@gmail.com

У темі листа напишіть “Оплата каталогу“. У відповідь на цей лист ми надішлемо вам каталог фондів впродовж 12 годин.