ДО 250 000 ДОЛ — ГРАНТИ НА ГРОМАДСЬКІ ПРОЄКТИ У СФЕРІ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОСУДДЯ ТА БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ ВІД ПОСОЛЬСТВА США

КОЛИ: 1 грудня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Цільовою аудиторією цієї програми мають бути українські організації: громадські активісти, представники місцевих та національних органів державної влади, журналісти, особи, які приймають рішення, регіональні та національні лідери громадської думки.

Українські неурядові організації, які зареєстровані відповідно до законодавства України та які мають досвід реалізації схожих програм, мають право подати заявку. Усі організації повинні мати унікальний ідентифікатор організації UEI — деталі ТУТ.

Не мають права подавати заявки комерційні установи, державні установи, неукраїнські організації, фізичні особи. Фінансуванням можуть скористатися лише громадяни України, які перебувають на території України. Кошти не можуть витрачатися на політичні цілі, а також закликати до дій, що суперечать офіційній позиції Держдепу.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ