ВИЯВЛЕННЯ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ НЕЛЕГАЛЬНИХ І НЕЗАКОННИХ ТОВАРІВ

ДЕДЛАЙН: 24 листопада 2024 року

БЮДЖЕТ: 6 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Очікується, що результати проектів сприятимуть досягненню деяких або всіх наступних результатів:

  • Сприяння розвитку повністю автоматизованих пунктів пропуску митного контролю;

  • Покращення можливостей виявлення для митної безпеки, одночасно сприяючи торгівлі.

Сфера застосування

Європейська митниця потребує вдосконалених можливостей, які дозволять покращувати та автоматично виявляти за слідами; інтерпретація зображень зі сканованого вантажу; інтерпретація даних; відстеження товарів; та/або виявлення аномалій, які сприяють виявленню загроз, контрабанди чи незаконної торгівлі, усунення або мінімізація порушення торговельного потоку. Таким чином, запропонована система повинна розвивати та/або поєднувати якомога більше компонентів виявлення, відстеження та прогнозування на основі ризику.

При виявленні запропоновані рішення можуть містити надійні алгоритми розпізнавання, які мінімізують помилкові спрацьовування та упередження. Пропоноване дослідження може включати, наприклад, розпізнавання та інтерпретацію зображень (форм) та/або підхід до виявлення слідів

Що стосується відстеження, дослідження можуть запропонувати та вивчити, наприклад, технології для покращеного відстеження товарів і предметів, які можуть бути предметами незаконного обігу, за допомогою неінвазивного маркування.

На основі прогнозування ризику пропоноване(-і) рішення(-я) може використовувати можливості автоматичного розпізнавання та інтерпретації зображень у поєднанні з аналітикою даних, наприклад, використання попередньої інформації про вантаж, щоб передбачити та виявити ризики безпеці до прибуття товарів на зовнішні кордони ЄС.

Дослідницький проект може перевірити один або кілька конкретних випадків використання, таких як (невичерпні приклади): мистецтво; культурні блага; відходи та інші екологічно небезпечні матеріали, у тому числі радіоактивні; цінні речі; та/або небезпечні предмети в зібраному або розібраному вигляді.

Було б бажано покращити аспекти енергоефективності та впливу на навколишнє середовище нових технологій безпеки для цієї можливості (наприклад, низький вплив на навколишнє середовище, низькі викиди, аспекти циклічної економіки та/або самодостатнє обладнання).

Приклади технологій і підходів, які можна досліджувати в рамках дослідницьких проектів, включають (не обов’язкові та невичерпні): сканування (бачення), детектори/«нюхачі» (сліди), нанотехнології, блокчейн/DLT, штучний інтелект.

Дослідницькі проекти повинні враховувати, спиратися на (за необхідності) і не дублювати попередні дослідження, включаючи, але не обмежуючись дослідженнями інших останніх проектів Рамкової програми ЄС з досліджень безпеки.

У пропозиціях мають бути окреслені плани подальшого розвитку наступних TRL, а також впровадження (індустріалізація, комерціалізація, придбання та/або розгортання) на національному рівні та рівні ЄС, якщо дослідження досягне поставлених цілей. Результати дослідження мають бути використані митними органами ЄС у рамках Митного союзу «діючи як єдине ціле» за підтримки інструменту обладнання для митного контролю (CCEI).

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-CL3-2024-BM-01-05