ІНТЕГРОВАНИЙ ПРИКОРДОННИЙ КОНТРОЛЬ НА ОСНОВІ ОЦІНКИ РИЗИКІВ, ЯКИЙ ЗМЕНШУЄ РИЗИК ДЛЯ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ, ЗМЕНШУЄ ПОМИЛКОВІ СПРАЦЬОВУВАННЯ ТА ЗМІЦНЮЄ КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

ДЕДЛАЙН: 20 листопада 2024 року

БЮДЖЕТ: 5 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Очікується, що результати проектів сприятимуть досягненню деяких або всіх наступних результатів:

  • Удосконалити допоміжні системи контролю при перетині кордону, координовані між прикордонним, митним контролем і контролем безпеки;

  • Ефективніше розподіляйте ресурси прикордонної перевірки, підтримуючи безпеку, мінімізуючи час і клопоти для перетину та помилкових спрацьовувань;

  • Гнучко розподіляйте ресурси прикордонної перевірки, коли і де це необхідно, залежно від мінливих потреб (наприклад, сезонно та/або у випадку поромних перевезень);

  • Сприяти можливостям, які зміцнюють Шенгенську зону, забезпечуючи безпеку на її зовнішніх кордонах, що також забезпечує вільне пересування в межах її кордонів.

Сфера застосування

Зростання міжнародних подорожей і мобільності (які, ймовірно, повернуться до рівня до пандемії COVID-19 і зростуть до нього), дефіцит ресурсів і необхідність спростити перетин кордону, зберігаючи безпеку Шенгенської зони, зробити надійні оцінки ризиків і пріоритетність перевірок на кордоні важливими. Прикордонні спеціалісти в деяких державах-членах оцінюють здійсненність, надійність і прийнятність оптимізованого прикордонного контролю за допомогою управління на основі ризиків.

Рішення, запропоноване в цій темі, має дозволити легший і гнучкіший розподіл і зміну ресурсів у прикордонних перевірках, наприклад, щоб відповідати сезонним пікам. Можливим варіантом використання є пороми, що перевозяться. Така ситуація може спричинити довгі черги для перевірок на кордоні та безпеки, хоча часто є сезонною. Запропоноване рішення має допомогти виконувати прикордонні перевірки, а також підвищити швидкість виявлення загроз у транспортних засобах, таких як зброя та вибухівка, без людей, які виходять із транспортних засобів, і без уповільнення (висадки) з або на рол-на-рол. пороми.

У будь-якому випадку, запропоноване(і) рішення(а) має враховувати як мандрівників, так і товари, що їх супроводжують.

Посилення рівня управління ризиками під час перетину кордону може також зменшити та мінімізувати використання персональних даних і ризик порушення основних прав. Проект повинен інтегрувати сильну етичну, юридичну оцінку та оцінку прийнятності, щоб, з іншого боку, мінімізувати ризики упередженості (наприклад, за етнічною приналежністю чи статтю) та дискримінації щодо зменшення ризиків.

Заохочується співпраця з міжнародними зацікавленими сторонами у сфері транспорту та транспортної безпеки в повітряному, морському та залізничному контекстах.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-CL3-2024-BM-01-04