ВИКОРИСТАННЯ ПОТЕНЦІАЛУ ВТОРИННИХ БІОПРОДУКТІВ

ДЕДЛАЙН: 19 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 8 000 000,8 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Очікується, що результати проекту сприятимуть досягненню всіх наступних очікуваних результатів:

  • Краще розуміння властивостей продуктів із використанням біоматеріалів, отриманих із вторинних джерел зацікавленими сторонами будівельного сектору;

  • Дорожні карти промислового виробництва або повторного використання (за межами встановленої сучасної переробки та переробки) принаймні чотирьох різних типів продуктів із використанням вторинних біоматеріалів, що розкриває та демонструє повний потенціал і переваги циркулярна біоекономіка;

  • Покращені екологічні показники будівельних виробів, включаючи підвищення ефективності використання ресурсів і потенційне довгострокове видалення вуглецю.

Сфера застосування

Незважаючи на те, що NEB відстоює біоматеріали для архітектурного середовища, необхідні додаткові дослідження продуктів, у яких використовуються вторинні біологічні будівельні матеріали, наприклад із побічних продуктів або відходів інших галузей чи процесів, у тому числі біологічних. композити та залишки/побічні продукти сільського господарства або рибальства, аквакультури та агрохарчової промисловості відповідно до каскадних принципів. Використання таких продуктів у будівельному секторі зменшить залежність від первинних ресурсів, а отже мінімізує вплив на навколишнє середовище, пов’язаний з їх видобутком і переробкою.

Пропозиції мають збільшити потенціал інноваційних біопродуктів, які використовують матеріали з вторинних джерел для будівельних застосувань, тим самим посилюючи циркулярну біоекономіку в будівельному секторі відповідно до цінностей NEB і каскадних принципів. Результати проекту дозволять поінформувати ланцюг поставок у будівельному секторі, включаючи архітекторів, забудовників та інших зацікавлених сторін у будівельному секторі, про наявність, потенціал і додану вартість біоматеріалів із вторинних джерел для нових проектів будівництва та реконструкції.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-MISS-2024-NEB-01-01