ДОГЛЯД ЗА ЛІСОВИМИ ТОРФОҐРУНТАМИ

ДЕДЛАЙН: 08 жовтня 2024 року

БЮДЖЕТ: 10 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Діяльність за цією темою сприятиме політиці ЄС щодо захисту клімату та природи та, зокрема, відповідатиме конкретній меті 2 Mission Soil «Збереження та збільшення запасів органічного вуглецю в ґрунті», таким чином підтримуючи реалізацію Землекористування, змін у землекористуванні та лісового господарства (ЗЗЗЛГ) Регламент [1] щодо включення діяльності з відновлення водно-болотних угідь.

Очікується, що результати проекту сприятимуть досягненню всіх наступних очікуваних результатів:

  • Покращений доступ до знань і даних про лісові торфовища, управління ними, їхню роль у вуглецевих циклах і суспільних/економічних/екологічних цінностях, сприяючи розширенню схем вуглецевого землеробства та їх сертифікації відповідно до запропонованої ЄС системи сертифікації видалення вуглецю.

  • Заходи управління та інноваційні рішення для сталого управління земельними та лісовими ресурсами впроваджуються в тестових місцях для підтримки та подальшого покращення стану лісових торфовищ.

  • Менеджери лісового господарства та політики в державах-членах ЄС та асоційованих країнах можуть приймати більш обґрунтовані рішення на основі оцінки доданої вартості підходів до відновлення торфовищ за різними сценаріями (різні типи лісів на торф’яних ґрунтах) завдяки посиленому моніторингу їхніх переваг і торгівлі викиди та поглинання парникових газів, адаптація до зміни клімату та зменшення ризику лих, екосистемні послуги та біорізноманіття.

Сфера застосування

Торфовища можуть надавати численні екосистемні послуги, такі як виробництво деревини, регулювання клімату, контроль якості води, боротьба з повенями, збереження біорізноманіття, а також рекреаційні переваги. Однак цей потенціал скомпрометований через дренаж. Альтернативні методи управління ґрунтом для лісових торф’яних ґрунтів , зокрема шляхом поєднання методів повторного зволоження та управління лісами (за винятком лісонасадження), мають потенціал для покращення екологічних, кліматичних та економічних показників торфовищ, а також зменшення впливу лісозаготівля на експорт поживних речовин, опадів і розчиненого органічного вуглецю. Зокрема, необхідні практики, які ефективно усувають компроміси від багатофункціональності лісів і застосовують інтегрований підхід до управління ними (враховуючи біорізноманіття, виклики зміни клімату, потреби біоекономіки тощо). Ця тема не охоплює сільськогосподарські викиди.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-MISS-2024-SOIL-01-08