ЦИРКУЛЯРНІ ТА SSbD БІОЛОГІЧНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ З ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

ДЕДЛАЙН: 18 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 213 680 072,22 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Відповідно до цілей Циркулярної економіки та Плану дій щодо нульового забруднення, перегляд Регламенту щодо будівельних виробів, Рамкової директиви щодо відходів, а також шлях переходу до будівництва в ЄС, успішні пропозиції сприятимуть демонстрації і розгортання екологічно чистих будівельних матеріалів на біологічній основі. Успішні пропозиції також сприятимуть реалізації Стратегії біоекономіки ЄС та оновленої Промислової стратегії ЄС.

Результати проекту мають сприяти наступним очікуваним результатам:

  • Застосування кругових біологічних рішень у будівництві та реконструкції будівель з можливим переливом на інші великі ринки (наприклад, транспорт і меблі).

  • Ефективність біоматеріалів відповідає ринковим і нормативним вимогам.

  • Покращений профіль охорони навколишнього середовища, здоров’я та безпеки порівняно з поточними еквівалентними звичайними продуктами.

  • Внесок у покращення якості повітря (включаючи якість повітря в приміщенні) шляхом запобігання забрудненню повітря.

  • Підвищена обізнаність кінцевих користувачів/споживачів і прийняття SSbD біо-рішень.

Сфера застосування

Будівлі виробляють близько 40% світових викидів CO 2 на етапах виробництва матеріалів, будівництва, терміну служби будівельного об’єкта та завершення терміну експлуатації його компонентів, сприяючи забрудненню навколишнього середовища. Щоб задовольнити зростаючий попит на стійкі, круглі, енергоефективні будівлі та будівельні матеріали, існує потреба прийняти економічно ефективні, екологічно відповідні технології та модернізувати традиційні методи для збільшення круговості. Біологічні матеріали та продукти часто можуть забезпечити більш стійкі та циклічні рішення та водночас надати корисні функціональні властивості. У той же час необхідно чітко продемонструвати їх масштабованість і екологічність у порівнянні зі звичайними будівельними матеріалами.

Пропозиції за цією темою повинні:

  • Продемонструвати продукти на біологічній основі з індивідуальними функціональними властивостями для широкомасштабного застосування при будівництві та реконструкції будівель. Обсяг продукції включає функціональні елементи, такі як (але не обмежуючись ними) акустичні та теплоізоляційні панелі, фасадні елементи, внутрішнє обладнання, піни, мембрани, дверні конструкції, віконні рами. Приклади цільових функцій включають довговічність; вогнезахисність; гідроізоляція, передача вологи, протимікробна, протигрибкова/пліснява, запобігання корозії та ін. Хоча основна увага має бути приділена будівництву та будівельним виробам, пропозиції можуть також передбачати тиражування розроблених рішень в інших великих секторах ринку, таких як транспорт і меблі, серед інших.

  • Оцінити сумісність інноваційних рішень, розроблених з антропогенним середовищем, з точки зору матеріалів і методів планування, будівництва, обслуговування, реконструкції та/або знесення. Оцінка відповідності продуктів відповідній нормативній базі та надання рекомендацій щодо подолання будь-яких виявлених вузьких місць. Проведення польових випробувань нещодавно розроблених матеріалів і продуктів із залученням кінцевих користувачів (оцінка, навчання та підвищення обізнаності). Якщо це можливо, перевірте сумісність з іншими компонентами, що стосуються кінцевої програми.

  • Переконайтеся, що вимоги щодо здоров’я та безпеки працівників і кінцевих користувачів/споживачів виконуються, включаючи переваги якості повітря в приміщенні, якщо це можливо.

  • Продемонструвати покращені екологічні профілі порівняно зі звичайними (викопними або біологічними) матеріалами на етапі виробництва, використання та наприкінці життєвого циклу (включаючи розбирання для легшої переробки, де це можливо, зменшення відходів та стале управління відходами).

  • Продемонструвати стійкі та ресурсоефективні виробничі маршрути.

  • Включіть завдання для інтеграції оцінки на основі розробленої Європейською комісією системи безпечного та стійкого проектування (SSbD) для оцінки безпеки та стійкості хімічних речовин і матеріалів. У цьому контексті очікується, що проекти внесуть внесок і розроблять рекомендації, які можуть сприяти подальшому застосуванню структури SSbD.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-YU-CBE-2024-IA-04