ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ СТІЙКИХ І ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ГЛИБОКОЇ РЕКОНСТРУКЦІЇ

ДЕДЛАЙН: 21 січня 2025 року

БЮДЖЕТ: 16 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Очікується, що результати проекту сприятимуть досягненню всіх наступних очікуваних результатів:

 • Оптимізація ресурсозберігаючих процесів оновлення з майже нульовим споживанням енергії.

 • Ремонт із скороченням відходів щонайменше на 30%, витрат на 25% і робочого часу на 30% (до 1-2 днів на одиницю житла/будівлі) порівняно з поточними процесами глибокого ремонту.

 • Зменшена різниця в енергоефективності між виконаним і запроектованим (різниця між теоретичною та виміряною продуктивністю) і вища якість будівництва.

 • Інноваційні, спеціально розроблені бізнес-моделі для глибокої реконструкції, що забезпечують економію на масштабі та сприяють збільшенню темпів реконструкції.

 • Покращений комфорт, якість повітря в приміщенні та якість навколишнього середовища в приміщенні.

Сфера застосування

Відповідно до «Хвилі оновлення» та для досягнення довгострокових кліматичних та енергетичних цілей, необхідні додаткові дії для збільшення швидкості та глибини реконструкції будівель. Декілька нещодавніх проектів і конкурсів були зосереджені на збірному виготовленні для глибокої реконструкції, але потрібно більше роботи для розробки інноваційних безперебійних робочих процесів від проектування до збірного виробництва за межами об’єкта, до монтажу, будівництва на місці, технічного обслуговування та майбутнього демонтажу, повторного використання та переробки збірних матеріалів. елементів, належним чином враховуючи продуктивність життєвого циклу, стійкість і потенціал використання будівель як поглиначів вуглецю.

Очікується, що пропозиції стосуватимуться всього наведеного нижче.

 • Досліджуйте інноваційні підходи до індустріалізованої глибокої циклічної реконструкції, що охоплює весь робочий процес від проектування до попереднього виготовлення, монтажу, будівництва на місці та стратегії технічного обслуговування, експлуатації та завершення терміну служби.

 • Переконайтеся, що запропоновані підходи спрямовані на досягнення найвищого рівня енергоефективності (принаймні рівня NZEB) з метою створення будівель з нульовим рівнем викидів, забезпечення високого рівня якості внутрішнього середовища, утримання витрат у привабливому діапазоні для власників та інвесторів.

 • Використовуйте інноваційні процеси та технології, включно з тими, які були створені в результаті попередніх досліджень, як-от дизайн, заснований на принципах циркулярності, готові компоненти та цифрові інструменти, які дозволяють оптимізувати робочі процеси (вартість, час, якість, використання ресурсів).

 • Продемонструйте повну інтеграцію запропонованих підходів із найсучаснішими цифровими технологіями для будівництва та реконструкції (інформаційне моделювання будівель, цифрові двійники тощо).

 • Виберіть процеси та технології, які можна легко адаптувати, щоб забезпечити максимальний потенціал для швидкого та широкого розгортання на європейському рівні.

 • Досліджуйте інноваційні бізнес-моделі (наприклад, моделі as-a-service), враховуючи потенційні ринкові та регуляторні бар’єри з огляду на масове розгортання та вплив у всій Європі.

 • Застосуйте запропоновані робочі процеси принаймні до трьох демонстрацій, щоб оцінити запропоновані підходи для різних типологій будівель, що є репрезентативними для європейського будівельного фонду, забезпечуючи найбільш адекватне охоплення відповідних кліматичних умов. Демонстраціями можуть бути як окремі будівлі, так і групи будівель, і принаймні одна з демонстрацій має стосуватися житлових будинків.

 • Сприяти діяльності партнерів Built4People та мережі інноваційних кластерів Built4People.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-CL5-2024-D4-02-01