ТЕХНОЛОГІЇ, ОРІЄНТОВАНІ НА КОРИСТУВАЧА І ОПТИМІЗОВАНІ РОБОЧІ ПРОЦЕСИ В ЛІКАРНЯХ ДЛЯ СТІБІЛЬНОЇ РОБОТИ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ДЕДЛАЙН: 22 травня 2024 року

БЮДЖЕТ: 95 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Дії за цією темою повинні сприяти досягненню щонайменше трьох з наступних результатів:

  • Медичні працівники отримають вигоду від допоміжних технологій, орієнтованих на користувача, і покращених робочих процесів у лікарнях, що призведе до оптимізації процедур або нових можливостей, одночасно зменшуючи робоче навантаження та сприяючи задоволенню роботою.

  • Європейські системи охорони здоров’я виграють від автоматизації та вдосконалення вже існуючих процесів та/або доступності нових технологій. Ці нововведення забезпечать розширення функціональності або нові потужності.

  • Пацієнти отримають переваги від покращеного досвіду протягом усього шляху надання медичної допомоги, включаючи підвищення якості та ефективності медичних послуг завдяки автоматизації або вдосконаленню існуючих робочих процесів у лікарні та/або доступу до нових методів лікування.

  • Постачальники медичних послуг отримають вигоду від нових та інноваційних робочих процесів та/або можливостей для підвищення економічної ефективності та ефективності надання медичної допомоги, розширення доступу до медичної допомоги та покращення досвіду як персоналу лікарні, так і пацієнтів.

Сфера застосування

Для досягнення цієї мети заявники повинні створити державно-приватне партнерство, щоб забезпечити успішне спільне створення запропонованого(их) рішення(ів) за участі всіх відповідних зацікавлених сторін, включаючи медичних працівників і пацієнтів, зосередившись на наступних видах діяльності.

  • Розробляйте та впроваджуйте рішення для розширення можливостей персоналу охорони здоров’я (наприклад, у діагностиці, управлінні та організації, плануванні, проведенні комплексних втручань тощо), підтримуючи та допомагаючи їм без додаткового навантаження.

  • Пропонувати рішення (до рівня прототипу), які можуть стосуватися або автоматизації існуючих робочих процесів, або впровадження та інтеграції нових можливостей та/або розробки надійних і автономних технологій або досвіду технологіЇ.

  • Ці рішення мають керуватися даними, щоб покращити робочі процеси та допомогти клінічним процедурам та/або лікарняним процесам, підтримуючи планування та створюючи більш ефективну та збалансовану пропозицію та попит між навантаженням на пацієнтів, компетенціями персоналу та споживанням ресурсів охорони здоров’я.

  • Кандидати повинні брати до уваги стандартизовані підходи до збору даних, щоб забезпечити належний розвиток/навчання технологій.

  • Запропонувати та реалізувати стратегію кращої інтеграції існуючих та/або нових технологій у різні робочі процеси лікарень. Це може включати аналіз найважливіших процесів, що виконуються в лікарнях, технологічні прогалини в лікарняному середовищі, способи оптимізації робочого процесу та дорожню карту того, як запропоновані технології можуть розвиватися, адаптуватися та впроваджувати інновації для задоволення майбутніх потреб система охорони здоров’я та її персонал.

  • Продемонструйте потенціал для розгортання за допомогою варіантів використання, спрямованих на широкі групи користувачів, включаючи всі відповідні категорії медичного персоналу (медсестри, медичний персонал, спеціалісти, менеджери тощо).

  • Встановіть ефективні підходи до навчання для складних технологій, щоб мінімізувати навантаження на користувача та помилки оператора та/або покращити результати лікування пацієнтів.

  • Переконливо продемонструвати масштабованість і можливість передачі підходів між різними медичними професіями та різними рівнями медичної допомоги.

  • Продемонструйте здійсненність і бажаність запропонованих підходів або технологій з економічної точки зору, аналізуючи потенційний вплив на витрати пацієнтів і персоналу в закладах охорони здоров’я, на платників і страховиків, а також на систему охорони здоров’я. Кандидати повинні розглянути відповідні стратегії, щоб сприяти прийняттю кінцевими користувачами та всієї організації.

  • У відповідних випадках запропоновані рішення мають бути спрямовані на розробку та застосування відповідних стандартів (наприклад, Fast Health Interoperability Resources (FHIR), Health Level Seven International (HL7), Integrating the Healthcare Enterprise (IHE), Logical Observation Identifiers Names and Codes (LOINC), Систематизована номенклатура медицини – клінічні терміни (SNOMED CT), модель бізнес-процесу та нотація (BPMN)) і забезпечення можливості для схвалення регуляторних органів, беручи до уваги різні національні нормативні вимоги для забезпечення майбутнього впровадження на цільових ринках.

  • Якщо це доцільно, заявники повинні брати до уваги інші аспекти, що мають регуляторні наслідки (наприклад, запобігання та управління дефіцитом, впровадження заходів з мінімізації ризиків після регуляторних рішень, включення вимог до дизайну клінічних випробувань та збір реальних даних (RWD) для регуляторних цілі).

  • У відповідних випадках заявники повинні переконатися, що запропоновані рішення враховують підтримку вторинного використання даних, отриманих для досліджень, у тому числі регуляторними органами.

  • Кандидати також повинні вчитися на минулих проектах, фінансованих ЄС (шляхом картографічних вправ і кабінетних перевірок) і резервувати ресурси для синергії з іншими відповідними поточними ініціативами. Вони можуть включати інші проекти, що фінансуються в рамках цієї теми, ті, що фінансуються в рамках IHI Call 3 2 та «ШІ для розумної лікарні майбутнього» (DT-ICT-12-2020) або HORIZON-HLTH-2023-CARE-04-02 , якщо актуально.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-JU-IHI-2024-07-02-singe-stage