КЛІНІЧНА ПЕРЕВІРКА БІОМАРКЕТІВ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ, МОНІТОРИНГУ ПРОГРЕСУВАННЯ ЗАХВОРЮВАННЯ ТА ВІДПОВІДІ НА ЛІКУВАННЯ

ДЕДЛАЙН: 22 травня 2024 року

БЮДЖЕТ: 95 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Дії за цією темою повинні сприяти всім наступним очікуваним результатам:

  • Доступ для медичних працівників до нових, надійних і придатних для цілей біомаркерів із пов’язаними технологіями, що дає змогу використовувати їх у клінічних умовах і прогресувати до валідації. Біомаркери та пов’язані технології можуть бути призначені для діагностики, моніторингу прогресування захворювання, вибору оптимального терапевтичного лікування або оцінки відповіді на лікування.

  • Наявність для дослідників надійних і придатних для цілей біомаркерів із пов’язаними технологіями, що дозволяє їх клінічне використання для діагностики захворювань, моніторингу захворювань або моніторингу відповіді на лікування. Це дозволить дослідникам розробляти безпечніші та ефективніші персоналізовані методи лікування з урахуванням індивідуальних особливостей і стадії захворювання. Альтернативно, доступність для дослідників ключових технологій (наприклад, супутня діагностика), які можуть бути важливими для безпечного та належного використання та вибору відповідного лікарського засобу чи біологічного продукту чи його розробки.

  • Наявність для регуляторів надійних доказів придатності вибраних біомаркерів та їхніх пов’язаних технологій, щоб дозволити нормативне прийняття для конкретного використання.

Сфера застосування

Керовані біомаркерами підходи до діагностики, моніторингу прогресування захворювання та оцінки відповіді на лікування мають величезний потенціал, щоб допомогти нам розвивати точну медицину. Незважаючи на інтенсивні дослідження, небагато біомаркерів підлягають ретельному тестуванню в клінічних умовах і показують, що вони придатні для цілей (клінічно перевірені). Крім того, хоча існує кілька нових біомаркерів, які показали значну перспективу для ряду випадків використання, часто технологія, яка робить їх доступними для клінічного використання, недостатньо зріла, що перешкоджає їх валідації для використання. Таким чином, може знадобитися розробка технології або вдосконалення існуючих технологій, щоб перейти до клінічної перевірки цих біомаркерів. Наприклад, у розробці є багато нових та дуже інноваційних технологій (наприклад, візуалізація, штучний інтелект (ШІ), маркери omics, діагностика на основі фагів у багатьох форматах серед інших), і їх подальший розвиток та валідація будуть необхідним елементом для перевірки їх виявлені біомаркери в клініці.

Крім того, різні суб’єкти охорони здоров’я (наприклад, науковці, клініцисти, пацієнти, розробники технологій охорони здоров’я та регулятори) можуть мати різні визначення та очікування щодо корисності біомаркерів, і існує потреба в узгодженій методологічній основі для розширення масштабів клінічної валідації потенційних біомаркерів. 

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-JU-IHI-2024-07-03-singe-stage