РОЗШИРЕНЕ ЗРУЧНЕ, СУМІСНЕ, БЕЗПЕЧНЕ КЕРУВАННЯ ІДЕНТИФІКАЦІЄЮ ТА ПРОЇЗНИМИ ДОКУМЕНТАМИ

ДЕДЛАЙН: 20 листопада 2024 року

БЮДЖЕТ: 6 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Очікується, що результати проектів сприятимуть досягненню деяких або всіх наступних результатів:

  • Покращені можливості для перевірки документів заводчика та ідентифікаційних документів, а також оцифрованих проїзних документів ICAO типу 1 та типу 2;

  • Покращена сумісність між інструментами для перевірки проїзних документів та ідентифікації, гарантуючи при цьому відсутність розголошення (крім того, що є суворо необхідним) або порушення персональних даних;

  • Покращена інтеграція з поточною або планованою архітектурою ЄС для структур цифрової ідентифікації;

  • Сприяти можливостям, які зміцнюють Шенгенську зону, забезпечуючи безпеку на її зовнішніх кордонах, що також забезпечує вільне пересування в межах її кордонів.

Сфера застосування

Автентифікація документів актуальна для управління кордоном, імміграції або візи. Крім того, це також може бути актуальним для боротьби з іншою незаконною діяльністю, наприклад фінансовим шахрайством. Полегшення подорожей через зовнішні кордони ЄС зазнало і продовжує зазнавати значних змін завдяки наступним технологічним поколінням, оновленим процедурам і нормативно-правовій базі. Від автоматизованих прикордонних контрольних воріт до рішень «без воріт» і до «безпроблемної подорожі»; від захищених документів до оцифрованих проїзних документів і до «дематеріалізованих проїзних документів» і «цифрових гаманців». Все для того, щоб полегшити перетин кордону для мандрівників, одночасно зберігаючи безпеку кордону від незаконного або нерегулярного перетину та захищаючи основні права. Ця тема спрямована на вивчення та розвиток розширених можливостей для безпечного керування оцифрованими проїзними документами, які використовуються для подорожей через зовнішні кордони.

Запропоноване рішення має бути сумісним із запланованими або можливими майбутніми форматами високоцифрованих проїзних документів ЄС і системами спрощення подорожей, а також із відповідними поточними та майбутніми схемами ІКАО. Запропоновані рішення мають бути сумісними або сумісними з відповідними існуючими цифровими системами проїзних документів. Запропоновані рішення також повинні поважати основні права, такі як конфіденційність і захист особистих даних, застосовувати конфіденційність у розробці програми та використовувати технології підвищення конфіденційності.

Операційна застосовність повинна бути зосереджена на високо оцифрованих проїзних документах і «управлінні цифровою ідентифікацією», що використовується для подорожей через зовнішні кордони. Однак дослідження має включати посилення безпеки документів про селекціонерів, які ризикують стати «слабкими ланками», коли їх використовують для отримання справжніх безпечних проїзних документів.

Запропоноване рішення має включати методи (зокрема, для підвищення стійкості проти спроб фальсифікації біометричних даних), щоб дозволити обмінюватися результатами з інструментів, і якомога менше даних, які використовує інструмент для повернення цих результатів (щоб збільшити кількість даних). захисту та мінімізації ризиків витоку даних). Слід уникати витоку або компрометації персональних даних під час передачі інструментів або їх результатів.

Запропоноване рішення має забезпечити безпечний збір даних, доступ, шифрування та підтримку прийняття рішень для тих, хто виконує відповідні ролі в процесах управління кордоном. Має бути забезпечено повне шифрування під час передачі та відпочинку, одночасно дозволяючи нечіткий пошук за всіма показниками даних документів.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-CL3-2024-BM-01-03