РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЙ СИНТЕТИЧНОГО ВІДНОВЛЮВАНОГО ПАЛИВА НОВОГО ПОКОЛІННЯ

ДЕДЛАЙН: 21 січня 2025 року

БЮДЖЕТ: 12 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Очікується, що результати проекту сприятимуть досягненню всіх наступних очікуваних результатів:

  • Підвищення доступності нових технологій синтетичного відновлюваного палива.

  • Прискорення підготовки економічно ефективних і високоефективних майбутніх технологій синтетичного відновлюваного палива для всіх секторів економіки.

  • Зміцнити європейську наукову базу та потенціал експорту європейських технологій для технологій синтетичного відновлюваного палива.

Сфера застосування

Розробка технологій наступного покоління для виробництва нових синтетичних відновлюваних рідких і газоподібних видів палива з CO2 та/або відновлюваного вуглецю, азоту, водню або їх сполук і з відновлюваної енергії. Технологічна енергія також буде відновлюваною. Можна дослідити синергію з іншими технологіями відновлюваної енергії. Слід зосередитися на високій ефективності перетворення джерела в продукт, енергоефективності процесу та нейтральності викидів вуглецю від загального виробництва. Загалом очікується, що пропозиції підвищать конкурентоспроможність і мінімізують викиди парникових газів у процесі виробництва. Шляхи виробництва відновлюваного водню або відновлюваних іонних сполук водню з усіх форм і джерел відновлюваної енергії (наприклад, електроенергії, прямого сонячного світла, тепла) включені в сферу розгляду. Нові технології також мають стосуватися використання паливних елементів для всіх видів транспорту для виробництва електроенергії з відновлюваних видів палива, які використовуються як носії відновлюваної енергії з високою ефективністю перетворення та низьким рівнем забруднення. Оцінку стійкості та викидів парникових газів слід проводити на основі аналізу життєвого циклу.

Проекти повинні співпрацювати, якщо це доцільно, зі спільним підприємством Clean Hydrogen Joint Undertaking щодо аспектів, які вимагають інтеграції водню, і очікується, що вони сприятимуть і беруть участь у діяльності бази даних TRUST і водневої обсерваторії.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-CL5-2024-D3-02-02