ІНТЕГРОВАНІ ФОТОЕЛЕКТРИЧНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

ДЕДЛАЙН: 21 січня 2025 року

БЮДЖЕТ: 14 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Виробництво фотоелектричної енергії має ключове значення для системи чистої енергії та досягнення цільового показника нульових викидів. З цією метою важливо підвищити доступність, стійкість і використовувати модульність і синергію застосування фотоелектричних технологій.

Отже, очікується, що результати проекту сприятимуть досягненню всіх наступних очікуваних результатів:

  • Відкрийте нові ринкові можливості для вбудованої в транспортний засіб фотоелектричної системи (VIPV) в автомобільному транспорті.

  • Зменшіть використання електромережі та збільште запас ходу електромобілів.

  • Економічний та енергоефективний автомобільний транспорт, нейтральний до клімату.

Сфера застосування

Фотоелектрична технологія може сприяти покращенню характеристик систем електричної мобільності не лише з точки зору скорочення викидів CO2 (і забруднення повітря), але й щодо естетики продукту та досвіду користувачів. Очікується, що пропозиції:

1. Продемонструвати інтегровані концепції PV (VIPV),

  • Включно з різними технологіями осередків, з’єднання та інкапсуляції (з високою ефективністю за слабких та змінних умов освітлення), що мають гнучку конструкцію (розмір, форма/вигин, легкість, естетичність) та властивість проти обростання, причому фотоелектричні джерела забезпечують значну частину споживання енергії транспортним засобом під час різні кліматичні умови.

  • Враховуючи оптимізацію витрат і екологічність інтеграції VIPV, яка відповідає автомобільним специфікаціям і стандартам безпеки/ремонту/обслуговування (аварії, аварійні ситуації, стійкість, надійність, тривалий термін служби та велика кількість життєвих циклів) для різних типів і використання транспортних засобів (включно з наданням грід-сервіси);

  • З моделлю використання автомобіля, яка максимізує співвідношення використання сонячної енергії та продуктивності для VIPV, враховуючи різноманітні варіації інтенсивності світла, кліматичні умови та використання при мінімізації втрат енергії.

  • Залучення багатопрофільних консорціумів, що включає принаймні одного виробника транспортних засобів.

2. Продемонструвати фотоелектричні зарядні станції (EVS, електробуси тощо), здатні забезпечити значну частину попиту на зарядку, незважаючи на перебої в фотоелектричній мережі, гарантувати збалансованість громадської мережі та зменшити витрати на енергію громадської мережі з оптимальним заряджанням/ час початку розрядки для електромобілів, через час прибуття, час відправлення, початковий і кінцевий стан заряду (SOC), щоб досягти пікового зниження, заповнення долини та інших типів мережевих послуг, одночасно знижуючи витрати на енергію з громадської мережі.

План використання та розповсюдження результатів має включати надійне ділове обґрунтування та надійну стратегію використання, як зазначено у вступі до цього пункту призначення. План експлуатації повинен включати попередні плани масштабування, комерціалізації та розгортання (техніко-економічне обґрунтування, бізнес-план) із зазначенням можливих джерел фінансування, які потенційно будуть використані (зокрема, Інноваційний фонд).

Заявники можуть шукати можливості залучення EC JRC. JRC може забезпечити характеристику, валідацію та сертифікацію продуктивності фотоелектричних сонячних пристроїв. Він також може виконувати переднормативні дослідження для розробки відповідних методів визначення характеристик для таких пристроїв як попередника прийняття міжнародних стандартів, а також вирішення питань стабільності, тривалості служби та екологічних питань. Це завдання має виконуватися в рамках Європейської сонячної випробувальної установки (ESTI), акредитованої калібрувальної лабораторії ISO17025 для всіх фотоелектричних технологій.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-CL5-2024-D3-02-05