РОЗРОБКА РОЗУМНИХ КОНЦЕПЦІЙ ЕНЕРГЕТИЧНИХ БІОНАФТОПЕРЕРОБНИХ ЗАВОДІВ

ДЕДЛАЙН: 21 січня 2025 року

БЮДЖЕТ: 7 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Очікується, що результати проекту сприятимуть досягненню всіх наступних очікуваних результатів:

  • Розширте портфоліо економічно ефективних передових концепцій виробництва біопалива за допомогою енергетичних біопереробних установок.

  • Знизити витрати, підвищити ефективність, підтримати зниження ризиків, щоб прискорити доступність конкурентоспроможних і безвідходних передових концепцій виробництва біопалива.

  • Внесіть свій внесок у місію Innovation 2.0 компанії Integrated Biorefinery.

  • Оптимізуйте ефективність використання ресурсів, виробництво енергії та загальну вартість продукції з біомаси.

  • Зміцнити європейську наукову базу та європейський експортний потенціал для рішень з виробництва відновлюваного палива через міжнародне співробітництво.

Сфера застосування

Розробка концепцій енергоефективного біопереробного заводу з нульовими відходами та нейтральними або негативними викидами вуглецю для забезпечення виробництва недорогого вдосконаленого біопалива шляхом спільного виробництва біопродуктів із доданою вартістю та біоенергії. Перетворення біогенних відходів і залишків, а також водоростей і водної біомаси за допомогою хімічних, біохімічних, електрохімічних, біологічних, термохімічних шляхів або їх комбінацій у дуже циклічних процесах є предметом дослідження. Очікується, що проект інтеграції включатиме масові та енергетичні потоки, задовольняючи потреби процесу в теплі та електроенергії шляхом використання спільно виробленого біотепла та біоенергії, уловлювання та повторного використання біогенних газів, що відходять, і секвестрування біогенних викидів, наприклад, у формі біовугілля як доповнення до ґрунту, наприклад, для максимізації загальної ефективності матеріалів та енергії. Необхідно включити оцінку вартості постачання сировини на регіональному та місцевому рівнях і вдосконалення моделей мобілізації сировини, в тому числі за допомогою сприятливих технологій, таких як цифровізація. Очікується, що соціально-економічна та екологічна стійкість, включаючи циклічну економіку, соціальні, економічні та екологічні аспекти, будуть оцінюватися на основі аналізу життєвого циклу. Вартість сучасного біопалива має бути зменшена на паритеті з проданими еквівалентами біопалива або за відсутності таких конкурентоспроможних еквівалентів викопного палива. Потрібна технологія, перевірена у відповідному середовищі. Очікується міжнародна співпраця з країнами Mission Innovation. Пропозиції повинні надавати інформацію та оцінку економічної доцільності та потенціалу розширення технології в комерційних масштабах, якщо це доречно.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-CL5-2024-D3-02-03