ПОДОЛАННЯ БАР’ЄРІВ І НАДАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ РІШЕНЬ ДЛЯ ПЕРЕХОДУ НА “ЗЕЛЕНИЙ” РІВЕНЬ

ДЕДЛАЙН: 24 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 11 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

У контексті «Зеленої угоди» ЄС та пов’язаної з нею політики існує потреба прискорити перехід до «зеленого» сектора, в тому числі в секторах, охоплених кластером 6. Тим не менш, кілька соціально-економічних бар’єрів перешкоджають розгортанню рішень, спрямованих на полегшення такого переходу.

Очікується, що результати проекту сприятимуть наступним очікуваним результатам:

  • подолання бар’єрів на шляху оволодіння новими знаннями та інноваціями для «зеленого» переходу в секторах, охоплених кластером 6, і пропонування надійних шляхів усунення цих бар’єрів;

  • покращення впровадження інструментів, методів і варіантів учасниками ланцюжків доданої вартості, а також особами, які приймають рішення, включаючи місцеві та регіональні органи влади, для подолання визначених бар’єрів і підтримки впровадження.

Сфера застосування

За цією темою пропозиції мають бути спрямовані на вирішення нових, майбутніх або непередбачуваних викликів, пов’язаних із бар’єрами на шляху до зеленого переходу, і пропонувати креативні чи руйнівні рішення для їх подолання, які не охоплені іншими темами конкурсів Horizon Europe Cluster 6 у Робочих програмах 2021- 2022 та 2023-2024 роки.

Пропозиції, що фінансуються за цією темою, повинні:

  • визначити бар’єри для оволодіння кінцевими користувачами новими знаннями та інноваціями для зеленого переходу щодо аспектів водостійкості, циклічної економіки, біорізноманіття, нульового забруднення та зміни клімату;

  • звертати увагу на фактори (соціально-економічні, культурні тощо), які відрізняються в ЄС і відіграють основну роль у визначенні прийняття технологічних та соціальних інноваційних рішень, спрямованих на сприяння переходу до зеленого середовища;

  • розробити рішення для подолання виявлених бар’єрів, у тому числі шляхом використання переваг технологічних і цифрових інструментів, а також інноваційних стратегій розповсюдження, організаційних моделей та освітніх заходів. Заохочується доцільне залучення акторів на основі елементів багатоакторного підходу.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-CL6-2024-CLIMATE-02-3