БІОЛОГІЧНІ ЛАНЦЮЖКИ СТВОРЕННЯ ВАРТОСТІ ДЛЯ ОЦІНКИ СТАБІЛЬНОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ВОЛОКНИСТОЇ СИРОВИНИ

ДЕДЛАЙН: 18 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 213 680 072,22 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікуваний результат

Успішні пропозиції сприятимуть широкомасштабному розгортанню волокнистих культур і деревних волокон для біопереробки відповідно до Стратегії біоекономіки ЄС та оновленої Промислової стратегії ЄС і дозволять досягти цілей циркулярної економіки та План дій щодо нульового забруднення, Стратегія біорізноманіття, Довгострокове бачення сільських територій ЄС, а також цілі місії R&I «Угода про ґрунт для Європи» (зокрема, внесок до його цілі щодо зменшення забруднення ґрунту та посилення відновлення та покращення структури ґрунту для покращення біорізноманіття ґрунту), а також майбутнього Європейського партнерства з агроекології. Внесок у місію «Відновити наші океани та води» щодо зменшення забруднення мікропластиком.

Результати проекту мають сприяти наступним очікуваним результатам:

  • Впровадження (екологічно та економічно) обґрунтованих ланцюжків створення вартості для біопереробних установок на основі стійкої біологічної волокнистої сировини, що дозволяє диверсифікувати бізнес-можливості та джерела доходу для всіх учасників секторів біологічного виробництва через співпрацю між первинними виробниками та біологічними галузями.

  • Наявність продуктів на біологічній основі (на основі волокон), які відповідають вимогам ринку, у тому числі шляхом тестування застосування.

  • Покращення циркулярності та ресурсоефективності біологічних ланцюгів створення вартості завдяки практичному застосуванню циркулярної біоекономіки, що охоплює ресурсо- та енергоефективне каскадне використання екологічно чистої біомаси.

  • Значно покращено сталість, стратегічну автономію, стійкість і конкурентоспроможність європейської біологічної промисловості, одночасно зменшивши залежність від імпортної сировини.

  • Внесок у відродження європейських сільських територій по всьому ланцюжку створення вартості шляхом співпраці між виробниками первинної сировини та операторами біопереробних заводів.

  • Створення «зелених», чесних і кваліфікованих робочих місць і нових можливостей для місцевого бізнесу

  • Соціальне визнання циклічних біо-рішень і продуктів.

Сфера застосування

Розробка та впровадження стійкої кліматично-позитивної натуральної волокнистої сировини має важливе значення для підтримки багатьох існуючих біологічних ланцюжків створення вартості, а також для потенційного створення нових. Стійкі практики сільського та лісового господарства можуть забезпечувати сировину, яка відповідає галузевим вимогам (таким як вихід волокна, якість), водночас забезпечуючи всі аспекти стійкості, таким чином пропонуючи значні можливості не лише для промислової конкурентоспроможності, але й для пом’якшення зміни клімату, розвитку сільської місцевості та переходу до низьких вуглецева біоекономіка.

Сфера охоплює створення промислових систем виробництва волокнистих культур, сумісних із захистом і покращенням біорізноманіття, а також здоров’ям ґрунту, не заважаючи (і, де це можливо, використовуючи переваги синергії) з харчовими ланцюгами створення вартості за допомогою стійких методів вирощування, а також як підтримка або покращення здоров’я ґрунту, потенціал поглинання вуглецю в ґрунті, регенерація ґрунту, сприяння екологічним перевагам.

Сфера застосування включає волокна з первинних недеревних культур та/або волокна на основі деревини, а також волокна з відповідних відходів і бічних потоків. Сфера застосування виключає водорості, тоді як вищі водні рослини включені, якщо доведено, що вони мають початковий TRL принаймні 6. Застосовуються як довгі, так і короткі волокна. Натуральні волокна (включаючи модифіковані волокна) входять до сфери застосування, тоді як синтетичні волокна на біооснові виключаються. Обсяг також включає усунення вузьких місць в оптимізації ознак і практиці вирощування, де це можливо.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-YOU-CBE-2024-IAFlag-03