ПІДТРИМКА НАЦІОНАЛЬНИХ, РЕГІОНАЛЬНИХ І МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ ПО ВСІЙ ЄВРОПІ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ПЕРЕХОДУ ДО КЛІМАТИЧНОЇ НЕЙТРАЛЬНОСТІ В МІСТАХ

ДЕДЛАЙН: 05 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 3 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікуваний результат

Очікується, що результати проекту сприятимуть досягненню всіх наступних очікуваних результатів:

  • Підвищення готовності та потенціалу національних, регіональних і місцевих органів влади в країнах-членах ЄС і країнах, асоційованих з Horizon Europe, для участі в переході міст до кліматичної нейтральності.

  • Визначення специфічних для країни викликів і бар’єрів для міст у досягненні кліматичної нейтральності, пов’язаних із нормативно-правовою базою, фінансуванням і структурами управління та просування передового досвіду через транснаціональний обмін та обмін досвідом.

  • Покращена взаємодія з національними/міжнародними спільнотами дослідницьких та дослідницьких організацій, відповідними ініціативами та партнерствами, такими як Партнерство Horizon Europe «Розвиток міських переходів до сталого майбутнього» та Платформа місії для реалізації місії «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Сфера застосування

Міста все більше відіграють провідну роль у переході на зелені та цифрові технології. 100 міст ЄС і 12 міст з країн, пов’язаних з Horizon Europe, підвищили свої амбіції, приєднавшись до місії «Кліматично нейтральні та розумні міста» та активно здійснюючи перехід до кліматичної нейтральності до 2030 року. Багато інших міст по всій Європі висловили свою готовність брати участь у боротьбі з кліматом. нейтралітету та активно взаємодіяти з Місією. Національні та регіональні органи влади відіграють ключову роль у підтримці амбіцій міст та сприянні цьому процесу.

Метою цього заходу є зміцнення існуючих національних мереж у державах-членах та асоційованих країнах, а також заохочення та підтримка створення таких структур у країнах, де це ще не відбулося, і надання їм можливостей діяти як чітко визначені національні контакти для підтримки міст у досягненні своїх амбіцій щодо кліматичної нейтральності та відповідних цілей.

Такі мережі, поєднуючи відповідну багаторівневу (наприклад, національну, регіональну та місцеву) інституційну компетенцію та спроможність, досвід та відповідальність багатьох зацікавлених сторін, забезпечать узгодженість між відповідними для міста політиками, фінансовими та нормативними рамками та сприятимуть вищій ефективності та впливу розпочатого плани дій.

Проект має спиратися на діяльність, інструменти, методи та підходи, розроблені в рамках проекту CapaCITIES, розширювати та розширювати їх, одночасно розширюючи географічне охоплення, щоб охопити переважно весь ЄС, підвищуючи інституційну компетенцію шляхом залучення всіх відповідних учасників і тісної співпраці та взаємодоповнюваність з Міською платформою міст.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-MISS-2024-CIT-02-01