ПІЛОТУВАННЯ ПІДХОДІВ ТА ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ НАДАННЯ ГРОМАДЯНАМ МОЖЛИВОСТІ РЕАЛІЗУВАТИ СВОЇ “ПРАВА НА ДАНІ” У СФЕРІ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

ДЕДЛАЙН: 10 липня 2024 року

БЮДЖЕТ: 997 500,00 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Опис завдання

Проект FOODITY спрямований на створення динамічної європейської екосистеми цифрових рішень для продуктів харчування та харчування, що поважає право громадян на суверенітет персональних даних — і демонструє потенціал керованих даними інновацій у цій сфері, залучаючи громадян до їх розвитку.

FOODITY – Відкритий конкурс №2 фінансуватиме шість (6) пропозицій, щоб зробити внесок у цю екосистему рішень. Відкритий конкурс запрошує міждисциплінарні консорціуми з 2-3 організацій (які мають очолювати МСП), і можуть включати дослідницькі та технологічні організації (RTO) та університети, учасників соціальних інновацій та навчальні організації. Консорціуми повинні продемонструвати спроможність розробити рішення, що керується даними, і спільно продемонструвати здатність залучати користувачів і соціальні інновації. Застосовуються спеціальні умови консорціуму, які наведені в інструкціях.

Кандидати повинні розробити рішення, яке стосується однієї з наступних сфер: (1) досвід покупок, (2) освіта або (3) послуги, все в областях харчування та систем харчування. Також доступний відкритий виклик. Очікується залучення громадян у рамках розробки рішення та під час пілотного впровадження. Очікується, що заявники опишуть, як відбуватиметься залучення громадян і як їхній проект сприятиме обізнаності з даними. Кандидати повинні використовувати озеро даних FOODITY і платформу dataU. Компоненти, пов’язані з їжею та харчуванням, розроблені FOODITY, доступні для використання в проектах (за бажанням).

Бенефіціари можуть отримати до 180 000 євро та претендувати на нагороду FOODITY Star Award вартістю 7 500 євро. Фінансування поділяється на два етапи:

  1. Фаза 1 триває 9 місяців і надає гранти на всі шість проектів у розмірі до 150 000 євро.

  2. Етап 2 триває 3 місяці та надасть трьом проектам додатковий грант у розмірі до 30 000 євро. Три проекти, які переходять із фази 1 до фази 2, будуть відібрані журі в конкурсі на презентації.

Усі шість нагороджених проектів візьмуть участь у програмі FOODITY та отримають послуги з розвитку потенціалу, групове навчання та технічну підтримку. Очікується, що шість проектів внесуть відкриті набори даних.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-CL6-2022-GOVERNANCE-01-10