ОБ’ЄДНАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО РІВНЯ ІЗ ЗАЛУЧЕНИМИ РЕГІОНАЛЬНИМИ ТА МІСЦЕВИМИ РІВНЯМИ (БАГАТОРІВНЕВЕ УПРАВЛІННЯ)

ДЕДЛАЙН: 18 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 4 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

На підтримку Європейської зеленої угоди, Стратегії адаптації та Місії з адаптації до зміни клімату успішна пропозиція конкретно доповнить і посилить роботу Платформи реалізації місії, звернувшись до поточного невикористаного потенціалу місій, як зазначено в Повідомленні Комісії COM (2023) 457 final and underlying ” Дослідження, що підтримує оцінку місій ЄС та перегляд територій місій. Звіт про оцінку місії «Адаптація до зміни клімату ».

Зокрема, очікується, що успішний проект сприятиме досягненню всіх наступних результатів:

  • Відповідне національне управління інноваціями та адаптацією до клімату продовжує залучатися та мобілізуватися, щоб сприяти досягненню цілей Місії ЄС з адаптації до зміни клімату та отримувати від цього користь.

  • Місія ЄС тісно пов’язана з національним багаторівневим управлінням, яке сприяє зусиллям держав-членів, регіонів і місцевих органів влади щодо впровадження вимог Європейського кліматичного права щодо адаптації до клімату, а також для подальшого розвитку та оновлення їхніх національних, регіональних і місцевих планів адаптації.

  • Набір «Національних адаптаційних центрів» подолає розрив між ЄС і регіональним/місцевим рівнями в рамках місії з адаптації та далі поширює рішення, які випливає з місії, в інші регіони та місцеві органи влади, які не є підписантами Хартії.

  • Надійна схема партнерства, що об’єднує регіони та місцевих учасників, які стикаються з подібними проблемами, забезпечує взаємонавчання та взаємозабезпечення досвідом, подальше зміцнення поточних можливостей для спільного навчання в рамках Місії ЄС, а також забезпечує інструмент для поширення знань Місії ЄС за межі регіонів та місцевих влади, які безпосередньо беруть участь у Місії ЄС.

Сфера застосування

Регіональні та місцеві органи влади є цільовими групами запропонованої діяльності, і тому не очікується, що вони будуть брати безпосередню участь у консорціумі, але вони повинні отримувати послуги від проекту, що фінансується цією діяльністю.

Щоб досягти зазначеного обсягу, проект міг би надати пряму фінансову підтримку у формі грантів максимум одній організації в кожній КЧ для сприяння створенню та активізації «Національного центру адаптації». Для реалізації підтримки третіх сторін консорціум повинен включати партнерів з відповідним операційним і фінансовим досвідом і життєздатністю.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-MISS-2024-CLIMA-01-02