ТАЛАНТИ ERA

ДЕДЛАЙН: 26 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 40 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Дія ERA Talents спрямована на підвищення сумісності кар’єри та можливості працевлаштування дослідницьких та інноваційних талантів у різних секторах, з центром тяжіння в країнах, що розширюються.

Очікується, що проекти сприятимуть наступним результатам :

  • Зміцнення бази людського капіталу країн, що розширюються в науково-дослідницькій діяльності, з більшою кількістю підприємливих і краще підготовлених дослідників, новаторів та інших талантів у науково-дослідницькій діяльності;

  • Більш збалансована циркуляція талантів, як географічна, так і міжгалузева;

  • Збільшення потенціалу науково-дослідної діяльності та можливостей підтримки науково-дослідної діяльності, а також внесок у підвищення досконалості науково-дослідної організації в країнах, що розширюються;

  • Більш структурована та ефективна співпраця між науковими колами та бізнесом;

  • Розширений набір дослідницьких, підприємницьких та інших навичок і компетенцій, які можна передавати;

  • Покращені можливості працевлаштування та стійкі перспективи кар’єрного зростання для різноманітних талантів у наукових колах, промисловості та за їх межами.

Сфера застосування

Міжгалузева циркуляція талантів і співпраця академічних кіл і бізнесу для передачі знань потребують систематизації та структурування зусиль. Через ERA4You, як один із результатів Політичної програми ERA, Європейська Комісія прагне підтримувати та стимулювати такі трансформації, спрямовані на більш збалансовану циркуляцію талантів як міжнаціонально, так і між секторами. У межах цієї сфери ERA Talents має на меті підтримувати навчання та мобільність дослідників, інноваторів та інших дослідницьких та інноваційних талантів у різних секторах, приділяючи особливу увагу країнам, що розширюються.

На додаток до ERA Chairs, Excellence Hubs, ERA Fellowships і MSCA Staff Exchanges, ERA Talents схема сприяє інноваційній міжгалузевій співпраці в дослідженнях та інноваціях через міжгалузевий обмін персоналом, зосереджуючись на країнах, що розширюються. Очікується, що гранти, надані за цією темою, будуть співпрацювати один з одним і брати участь у вправах спільного навчання.

Міжгалузева мобільність. Запрошуються дії для розробки діяльності з огляду на реалізацію однієї або кількох із наступних цілей Європейської Комісії щодо міжсекторальної мобільності. Європейська комісія прагне вибрати портфель додаткових заходів, де це можливо.

  • Посилення співпраці між академічними та неакадемічними колами та зміцнення інноваційних екосистем, зосереджуючись на встановленні державно-приватних зв’язків, посиленні залучення приватного сектору, діяльності з передачі ноу-хау дослідників підприємствам або державному та соціальному секторам, а також діяльності, яка сприяє більш тісне залучення персоналу бізнес-сектору до навчання науково-педагогічного персоналу. Щоб включити соціальних новаторів, відповідно до назви цього пункту та решти опису заклику.

  • Удосконалення підготовки та навчання впродовж життя для дослідників, новаторів та інших дослідницьких та інноваційних талантів, що характеризується можливостями для підвищення кваліфікації та розвитку міждисциплінарних навичок. Зокрема, (i) навчання конкретним затребуваним навичкам промисловістю чи іншими неакадемічними секторами в конкретних тематичних сферах, таких як місії та партнерства, озеленення суспільства, для покращення можливостей працевлаштування та взаємодії, та (ii) навчання для створення науково-дослідних робіт потенціал підтримки («інші дослідницькі та інноваційні таланти»), такі як брокери знань, розпорядники даних, керівники досліджень, оператори дослідницької інфраструктури, спеціалісти з оцінки знань тощо;

  • Підвищення підприємництва дослідників , зосереджене на розвитку підприємницьких навичок (наприклад, бізнес-економіка, створення бізнесу, оцінка знань, права інтелектуальної власності та інша відповідна законодавча база) для дослідників та комерціалізація або інша підготовка та підтримка дослідників з метою підвищення ефективності шляхом підготовки до підприємництва та підтримка створення дослідницького стартапу.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-WIDERA-2024-TALENTS-03-01