ОСНОВНИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС НА ІННОВАЦІЇ 2025

ДЕДЛАЙН: 04 червня 2024 року

БЮДЖЕТ: 8 000 000,00 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Під час конкурсу на 2025 рік ми продовжуватимемо підтримувати інноваційні проекти у двох стратегічних секторах, які мають велике значення: міська логістика та енергетичний перехід . Крім того, цього року ми зосереджуємося на громадському транспорті , який є основою мобільності в містах. Ми з нетерпінням чекаємо на підтримку чемпіонів мобільності та руйнівників, які працюють разом із містами, які першими прийняли ці три теми. Наша мета — працювати рука об руку з нашою спільнотою, щоб посилити зусилля з комерціалізації та забезпечити готовність підтримуваних рішень до масштабування та успіху після завершення проекту.

Загальна мета Програми інновацій – вирішити проблеми мобільності, з якими стикаються європейські міста, шляхом виведення інновацій на ринок . Ми підтримуємо проекти, наближені до ринку , які можуть розробляти та тестувати нові рішення в реальних демонстраціях і досягати комерційної життєздатності до кінця проекту. Таким чином, пропозиції в цьому конкурсі повинні довести, що рішення, яке буде тестуватися, успішно досягло мінімального рівня технологічної готовності (TRL) 6.

Метою цього конкурсу є стратегічний вибір проектів, які доповнюють наше існуюче портфоліо, звертаючись до нових секторів, бізнес-моделей, технологічних досягнень або потреб ринку. У цьому конкурсі розглядаються три теми:

  • Міська логістика

  • Електрифікація транспорту та альтернативні види палива

  • Громадський транспорт

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

EITUM-BP23-25