ГРАНТИ ERC НА ПІДТВЕРДЖЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ СПРЯМОВАНІ НА СПРИЯННЯ ДОСЛІДЖЕННЮ КОМЕРЦІЙНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО ІННОВАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ДОСЛІДЖЕНЬ

ДЕДЛАЙН: 17 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 150 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Ціль

Гранти ERC на підтвердження концепції спрямовані на сприяння дослідженню комерційного та соціального інноваційного потенціалу досліджень, що фінансуються ERC, ітому доступні лише для головних дослідників, чиї пропозиції значною мірою спираються на їхні дослідження, що фінансуються ERC.

Сфера застосування

Розмір грантів на підтвердження концепції ERC Фінансовий внесок буде надано як одноразова сума у ​​розмірі 150 000 євро протягом 18 місяців . ERC очікує, що зазвичай дії з підтвердження концепції мають бути завершені протягом 12 місяців. Однак для тих проектів, які вимагають більше часу на підготовку, грантові угоди будуть підписані на 18 місяців. Продовження терміну перевірки концептуальних проектів може бути надано лише у виняткових випадках.

Разова сума покриє прямі та непрямі прийнятні витрати бенефіціарів на проект: якщо проект реалізовано належним чином, суми будуть виплачені незалежно від фактично понесених витрат. Паушальна сума призначена для покриття витрат бенефіціарів на персонал, субпідряди, витрати на придбання, інші категорії витрат та непрямі витрати.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

ERC-2024-POC