ГРАНТ НА РЕЄСТРАЦІЮ IP ОБ’ЄКТІВ УКРАЇНСЬКОГО МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ У ЄС ВІД SME FUND 2024

SME Fund 2024

ДЕДЛАЙН: 6 грудня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: бізнес 

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

SME Fund 2024 – грантова програма, ініціатива Європейської комісії, що реалізується Відомством з інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) і триватиме з 22 січня 2024 року по 6 грудня 2024 року. Базові вимоги та умови ті ж самі, що поширювалися на попередній період (23.01.2023 – 08.12.2023).

Незмінною метою ініціативи залишається підтримка потенціалу МСП, підвищення розуміння інтелектуальної власності як цінного нематеріального активу, усвідомлення необхідності якісно нового підходу до розвитку ІР культури й сприяння залученню європейських та українських МСП не лише до європейського, а й світового економічного ринку.

Сума

Фінансова підтримка передбачає відшкодування:

  • 90% зборів, що стягуються країнами ЄС, які підтримують послугу IP Scan;

  • 75% зборів, що стягуються відомствами інтелектуальної власності (національні, регіональні ІР офіси та EUIPO), але не більше максимальної суми в 1000 євро;

  • 50% зборів, стягнутих WIPO за отримання міжнародної охорони для торговельної марки і промислового зразка;

  • 75% зборів, що стягуються національними патентними відомствами та ЄПВ за реєстрацію патентів, але не більше 3500 євро;

  • юридичні витрати в межах ЄС – 50%;

  • 75% зборів за заявку, що стягуються відомствами інтелектуальної власності (національні патенти та європейські патенти, включаючи унітарні патенти), але не більше 1500 євро, необхідних для охорони сортів рослин ЄС.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ