ДО 80 000 ФУНТІВ — ГРАНТ НА ПРОГРАМУ ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ З УНІВЕРСИТЕТАМИ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

ДЕДЛАЙН: 17 лютого 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: освіта 

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

За підтримки Міністерство освіти і науки України, Фонду Президента України, Cormack Consultancy та Mosaik Education раді оголосити конкурс на грант у розмірі 80,000£ для створення програми подвійних дипломів магістрів між українськими і британськими університетами!

Модель подвійних дипломів може бути різною: вся програма може бути реалізована в Україні, але принаймні частина програми може бути реалізована британським партнером. 

Університети-учасники в Україні та Великобританії отримають підтримку Mosaik Education та Cormack Consultancy Group у розробці та запуску програми.

Метою гранту є сприяння розвитку програм подвійних дипломів на основі мобільності та визнання. Завдяки цьому українські студенти матимуть можливість отримати свій національний диплом, дійсний у Великобританії, не виїжджаючи за межі України. Сподіваємося, що ці випускники розвинуть навички, які будуть життєво необхідні для відновлення української економіки та системи вищої освіти протягом наступних років. 

Тісна взаємодія, необхідна для розробки програми подвійних дипломів, сприятиме розвитку потенціалу українських університетів у різних сферах, включаючи викладання та забезпечення якості освіти. Зверніть увагу, що одним із результатів програми є регулярний обмін результатами у створенні та реалізації програми з метою вдосконалення програми подвійних дипломів Twinning, а також сприяння поширенню найкращих практик та запуску нових ітерацій. 

Університети повинні запустити свої програми подвійних дипломів у вересні 2024 року, при цьому частина програми буде реалізовуватися британським партнером.

Сума

Грант на 1 програму подвійних дипломів становить 80 000 фунтів стерлінгів. 

Отримувачем гранту може бути лише британський університет, який забезпечить переказ коштів своєму українському партнеру під час реалізації проекту. Тому, партнери повинні заздалегідь перевірити та узгодити фінансові операції зі своїми відповідними фінансовими департаментами. 

Модель фінансування цього проекту є гнучкою. Необхідні ресурси та їх розподіл є предметом домовленості між університетами-партнерами.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ