ДО 50 000 ДОЛ — ГРАНТ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПО РОБОТІ З ДІТЬМИ IREX

ДЕДЛАЙН: 25 лютого 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор 

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Програма «Єднання заради дії» оголошує  грантовий конкурс проєктів, спрямованих на розвиток та посилення соціальної згуртованості, а також на покращення інтеграції дітей з числа ВПО віком 6-9 років в приймаючих громадах. Це можливість для громадських організацій, які готові працювати над вирішенням викликів, з якими стикаються внутрішньо переміщені діти. Ініціативні групи громади можуть подаватися на  гранти лише у партнерстві з  громадською організацією. 

Зверніть увагу! Проєкти мають бути спрямовані на дітей з числа ВПО віком 6-9 років.  

Метою конкурсу проєктів є сприяння інтеграції дітей з числа ВПО в Україні шляхом зменшення їх вразливості і подолання наслідків вимушеного переміщення. 

Проєкт для громади – проєкт ініціативної групи та організації, спрямований на вирішення нагальної потреби дітей ВПО у громаді. Приклади ідей активностей для громад:   

  • Створення майданчиків для дітей з числа ВПО як місця спілкування, проведення майстер-класів, зустрічей та змістовного відпочинку; 

  • Створення можливостей для неформальної освіти внутрішньо переміщених дітей, які б сприяли їх інтеграції у приймаючі громади; 

  • Психологічна підтримка дітей з числа внутрішньо переміщених, які постраждали внаслідок війни, в тому числі тривала психосоціальна підтримка;

  Цей перелік не є вичерпним і має ілюстративний характер.  

Сума

За результатами цього конкурсу, відібрані заявники зможуть отримати грант для втілення проєкту у строк від 3 до 4 місяців. Сума наданого гранту буде залежати від специфіки затвердженого проєкту.  Загальна доступна сума для цієї діяльності становить 50 000 доларів.

Запропонований проєкт повинен відповідати меті програми, зокрема сприяти інтеграції дітей з числа ВПО віком 6-9 років. Активності, запропоновані в межах вашого проєкту, мають бути змістовними та такими, ефективність яких можна виміряти. 

Одна організація чи група організацій може подати до двох заявок на цей конкурс. Власний внесок не передбачений. 

Команда IREX буде залучена на кожній стадії впровадження грантового проєкту, а саме: перевірка звітів, моніторинг активностей, листування, зустрічі з грантерами за потреби. 

Деталі ТУТ

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ