ДО 1 000 000 ДОЛ — ГРАНТ “СИСТЕМИ КЛАСТЕРІВ УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ У МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ГРОМАДАХ УКРАЇНИ” USAID “ГОВЕРЛА”

ДЕДЛАЙН: 23 лютого 2024 року

ДЕ: Харківська, Львівська, Волинська, Полтавська, Рівненська, Одеська, Житомирська, Закарпатська, Чернігівська, Сумська, Миколаївська області

ГАЛУЗІ: місцеве самоврядування, громадський сектор 

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Сума

Загальна сума фінансування в межах цього RFA становить до 1 000000 дол. США у гривневому еквіваленті. DAI може вирішити поступово або повністю профінансувати обрану заявку згідно з цим RFA. Кількість грантів і сума доступного фінансування можуть змінюватися, та DAI залишає за собою право (1) повністю фінансувати грант, (2) частково фінансувати грант або (3) відмовитись від присудження гранту на будь-якій стадії процесу RFA з програмних чи екологічних причин або через невідповідність вимогам.

За цим RFA DAI передбачає надання таких типів грантів: грант із фіксованою сумою (FAA), грант у натуральній формі або поєднання грантів з фіксованою сумою і в натуральній формі на основі фінансових та управлінських можливостей заявника, які буде визначено під час попереднього оцінювання. 

Грант буде надано заявнику, що запропонує найбільш економічно вигідний варіант.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ