ДО 73 000 ГРН НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В УМОВАХ ВІЙНИ

КОЛИ: до 27 листопада 2022 року 23.59 год. 

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща) та ГО «Наше Поділля» (м. Вінниця) в рамках  проєкту «Підтримка українського громадянського суспільства та волонтерських ініціатив», який реалізується за сприяння Національного фонду в підтримку демократії (США), оголошують конкурс малих грантів на підтримку українського громадянського суспільства в умовах війни.

Підтримка надається в рамках двох лотів.

Сума

Розмір підтримки для проєктів:

  • для Лоту 1: 73 000 грн.

  • для Лоту 2: 36 500 грн.

У проєкті дозволяються адміністративні витрати у розмірі не більше 20% (комунальні, гонорари  координатора проєкту і бухгалтера, банківські видатки, обладнання для офісу). 

Власний внесок вітається, хоч і не є обов’язковим. Власний внесок може бути як у грошовій, так і не грошовій формі, наданий як місцевою владою, так і залученими партнерами чи спонсорами, або місцевими жителями.

Можливості

Підтримані грантери отримають також можливість скористатися консультативною підтримкою під час реалізації своїх проєктів та будуть запрошені до участі у заходах проєкту. 

 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ