ВІД 30 000 ДО 100 000 ЄВРО ОРГАНАМ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ З РЕАГУВАННЯ ТА ОНОВЛЕННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ ТА МОЛДОВИ

КОЛИ: 30 листопада 2022 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: місцеве самоврядування, громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Програма з реагування та оновлення (далі – Програма) – це компонент спільної ініціативи ЄС та ПРООН «Мери за економічне зростання» (далі – M4EG). Цей проєкт, що фінансується ЄС, спрямований на підтримку невеликих міст та містечок країн Східного партнерства, що активно сприятимуть сталому, інклюзивному економічному зростанню та створенню нових робочих місць. Ініціатива M4EG розробляє та впроваджує інноваційний підхід щодо глибокого розуміння процесів та управління ними, системного мислення та використання портфельного підходу у реалізації заходів місцевих органів влади. Цей підхід покликаний визначати потреби партнерів проєкту та вирішувати складні проблеми шляхом співпраці з різними зацікавленими сторонами, експериментувати та тестувати різні рішення та навчатися одне в одного. Весь цей комплекс заходів охоплюється загальним поняттям «стратегічних інновацій». Додаткову інформацію про ініціативу можна отримати за посиланням https://eum4eg.com .

У зв’язку з війною, що триває в Україні, проєкту M4EG довелося змістити фокус уваги своєї діяльності на підтримку нових реалій місцевих органів влади в Україні та Молдові. Програма з реагування та оновлення оголошує конкурс місцевих ініціатив серед партнерів мережі проєкту M4EG в Молдові та Україні, що борються з негативними наслідками війни.

Програма спрямована на:

  • вжиття негайних заходів реагування та відновлення, що включає задоволення потреб людей (ВПО та біженців), чиї будинки, робочі місця чи власна справа були зруйновані або постраждали внаслідок війни, а також проведення дрібних робіт з відновлення інфраструктури та надання послуг, що є критично важливими для функціонування місцевої економіки та добробуту мешканців;

  • оновлення та проєктування майбутнього, що має на меті підтримати місцеві органи влади, що постраждали внаслідок війни, щоб вони вийшли на шлях сталого розвитку та заклали міцний фундамент для економічного відновлення, майбутнього сталого розвитку та модернізації міст і громад.

Сума

Лот 1 Негайне реагування та відновлення.

  • Розмір гранту для кожної пропозиції: від 30 000 до 50 000 євро (співфінансування не вимагається).

Лот 2 Оновлення та проєктування майбутнього.

  • Розмір гранту для кожної пропозиції: від 70 000 до 100 000 євро (вимагається співфінансування щонайменше 20%).

Можливості

Надання підтримки містам і громадам для реалізації місцевих ініціатив з негайного реагування на кризу та подальшого відновлення та оновлення.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ