ДО 20 000 КАНАДСЬКИХ ДОЛАРІВ НА ПІДТРИМКУ КОАЛІЦІЙ МІСЦЕВИХ ЖІНОЧИХ ПРАВОЗАХИСНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

КОЛИ: 30 листопада 2022 року, до 18:00 за київським часом.

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Pact Україна проводить конкурсний прийом заявок від коаліцій, створених місцевими жіночими правозахисними організаціями (МЖО), у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджується Пактом за підтримки Уряду Канади.

Метою оголошення про подання заявок на підтримку коаліцій є підтримка адвокаційних ініціатив та зусиль, очолюваних місцевими жіночими правозахисними організаціями (МЖО), які направлені на:

  • задоволення потреб внутрішньо переміщених жінок, тих, котрі проживають на деокупованих територіях, і жінок у приймаючих громадах у доступі до психосоціальних та медичних послуг, правової підтримки, фінансової та економічної безпеки;

  • сприяння соціальній згуртованості, формування жіночого лідерства та просування гендерної рівності;

  • підтримку локалізації Національного плану дій з імплементації Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 та посилення горизонтальних багаторівневих мереж і коаліцій для більш ефективного захисту прав та включення жінок.

Пакт буде підтримувати МЖО, надаючи пріоритет тим організаціям, які продемонстрували свою здатність об’єднуватись в мережі та коаліції задля вирішення питань гендерної рівності.

Сума

Пакт підтримає до 11 проектів з загальним обсягом фінансування до 220 000 CAD(канадських доларів).

Максимальне фінансування кожного окремого проєкту не має перевищувати суму 20 000 CAD.

Бюджет окремого проєкту розраховується у американських доларах по курсу 1USD= 1.28017 CAD.

Проєктна діяльність може здійснюватися в будь-якому регіоні України, на місцевому чи обласному рівнях.

Тривалість кожного гранту не повинна перевищувати 12 місяців.

Фінансування в межах гранту буде покривати лише прямі витрати на проєктну діяльність (адвокаційні заходи, тренінги, оплата послуг консультантів та консультанток, друковані матеріали тощо). Повторне надання гранту не передбачається.

Можливості

  • Збільшення кількості МЖО та інших стейкхолдерів, залучених до коаліцій та мереж на місцевому та (між)регіональному рівнях, що сприятиме забезпеченню ґендерної рівності та просуванню прав жінок, особливо внутрішньо переміщених жінок;

  • Висвітлення питання існуючої гендерної нерівності;

  • Розвиток та/або посилення зв’язків між національними та (між)регіональними мережами та коаліціями, що призведе до збільшення кількості місцевих політик та програм, що сфокусуються на потребах внутрішньо переміщених жінок, які живуть на деокупованих територіях та жінок у приймаючих громадах;

  • Збільшення кількості спільних ініціатив, що призведуть до локалізації НПД 1325 на місцевому та регіональному рівнях, які будуть спрямовані на розширення економічних прав та можливостей жінок і дівчат; запобігання домашньому та ґендерно зумовленому насильству, а також сексуальному насильству, пов’язаному із конфліктом; створення безпечного та ґендерно чутливого простору для жінок та дівчат;

  • Покращення соціальної інтеграції між внутрішньо переміщеними жінками та місцевими мешканцями приймаючих громад; збільшення участі та представництва жінок у процесах прийняття рішень на різних рівнях.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ