ДО 600 000 ДОЛ США В РАМКАХ ДОВГОСТРОКОВОЇ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВИХ КОЛЕКТИВІВ У ПОЛЬСЬКІЙ АКАДЕМІЇ НАУК

КОЛИ: 16 січня 2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: наука, дослідження

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Грантова програма відкрита для конкурентоспроможних українських науковців, дослідників та інженерів, які мають намір зміцнити та відродити українську науку.  

Мінімальні вимоги до ІП

  • докторський ступінь (тобто Ph.D.),

  • документально підтверджені наукові досягнення (наприклад, гранти на дослідження, патенти, публікації) і принаймні один рекомендаційний лист

  • Громадянство України або офіційне працевлаштування у визнаній науковій установі України (університетах, наукових підрозділах Національної академії наук України) станом на 24 лютого 2022 року,

  • вільне володіння англійською мовою.

Можливості

Головний дослідник (PI), який керуватиме групою, проводитиме дослідження в одному з підрозділів PAS і матиме можливість формувати свої дослідницькі групи. Члени дослідницької групи можуть виконувати свої дослідницькі завдання з України, якщо це можливо.

Дизайн грантової програми дозволяє науковцям в Україні продовжувати дослідження під наглядом досвідчених PI з України, розміщених на термін до 3 років у PAS. Під час проекту всі члени команди матимуть подвійну приналежність. Усі члени команди повинні продемонструвати чіткий план підтримки координації та продуктивності між Польщею та Україною.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ