ГРАНТ НА ГЕНДЕРНУ РІВНІСТЬ ГЛОБАЛЬНОГО ФОНДУ ДЛЯ ЖІНОК

КОЛИ: дедлайн не вказаний

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Глобальний фонд для жінок уявляє собі світ, у якому рухи за гендерну справедливість перетворили владу та привілеї небагатьох на справедливість і рівність для всіх. Ми фінансуємо сміливі, амбітні та масштабні рухи за ґендерну справедливість, щоб створити суттєві зміни, які триватимуть недовго.

Наша головна мета – отримати ресурси для руху за гендерну справедливість по всьому світу. Наш підхід, орієнтований на рух, дозволяє рухам визначати власні потреби та відповідно розподіляти фінансування через комітети руху, який є одним із видів надання грантів. Як спонсорів, наша мета полягає в тому, щоб надати ресурси, які зміцнять активність, участь і силу рухів, які працюють безпосередньо в їхніх громадах, щоб покращити ґендерну рівність.

Сума

Види грантів Глобального фонду для жінок:

  • Загальна підтримка/грант на інновації

Гнучка підтримка некомерційного фінансування для задоволення потреб наших партнерів, від програм до проектів до операційних витрат, включаючи оренду, зарплату, зв’язок і подорожі.

  • Кризова допомога

Термінове фінансування для реагування на кліматичні та стихійні лиха; кризи громадського здоров’я; або раптове та різке зростання політичного насильства.

  • Грант на поїздку або подію

Через COVID-19 ми тимчасово призупиняємо нашу програму грантів на подорожі та заходи. Ми плануємо відновити його, коли подорожі знову стануть безпечними. Перевірте наявність оновлень.

Можливості

Протягом 32 років Глобальний фонд для жінок надав 12 242 гранти на суму 184 790 901 доларів США 5 235 організаціям у 176 країнах.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ