ДО 10 000 ЗЛОТИХ/МІСЯЦЬ – СТИПЕНДІЇ PIASt ВЧЕНИМ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ГУМАНІТАРНИМИ ТА СОЦІАЛЬНИМИ НАУКАМИ

КОЛИ: 20 січня 2023 року, 23:59 за варшавським часом

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: наука

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Стипендії пропонуються в основному вченим, які займаються гуманітарними та соціальними науками, але також вітаються проекти, у яких ці дисципліни взаємодіють із життям і точними науками.

На момент подачі заявки дослідники не повинні проживати або здійснювати свою основну діяльність (робота, навчання тощо) у Польщі більше 6 місяців протягом 3 років безпосередньо перед контрольною датою – 31 грудня 2022 року (короткострокове перебування наприклад свята не враховуються).

Українські стипендіати проходять інший процес набору.

Заявки відкриті для активних дослідників на двох етапах їхньої кар’єри:

• стипендії для молодших/постдокторів , які отримали ступінь доктора філософії за останні 10 років і мають подальший досвід роботи в якості дослідників принаймні три роки до дати подання заявки, тобто не пізніше ніж до кінця грудня 2022 року. (Підготовка доктора філософії не входить до розрахунку наукового стажу);

• стипендії для старших співробітників/професорів , які мають не менше 10 років наукового стажу на повний робочий день після отримання ступеня доктора наук, у тому числі почесних професорів.

Можливості

Успішним стипендіатам, які уклали контракти на проживання на 5 місяців, надаються мебльовані офісні приміщення та квартири.

Надання допомоги на проживання (у розділі до 8 000 злотих/місяць для молодшого стипендіата та до 10 000 злотих/місяць на старшу стипендію – залежно від індивідуального фінансового стану), проживання та оплата витрат на проїзд (одна поїздка в обидві сторони).

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ