ДО 150 000 ЄВРО В РАМКАХ КОНКУРСУ «ЄВРОПЕЙСЬКІ КІНОФЕСТИВАЛІ»

КОЛИ: 9 березня 2023 17:00 CET

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: кіномистецтво

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Хто може подати заявку:

  • Юридичні особи (як державної, так і приватної форми власності).

  • Організації, що є зареєстрованими у країні-учасниці програми ЄС «Креативна Європа».

  • Організації з країн, що входять до складу ЄС.

  • Організації з країн Європейської Економічної Зони (EEA) та країн, що асоційовані до програми «Креативна Європа», або країн, що є на стадії підписання відповідної угоди, за умови, що вона вступить у законну силу до моменту підписання грантової угоди.

  • Лише окремі заявники можуть брати участь у конкурсі (не консорціуми).

Бенефіціари та афілійовані організації повинні зареєструватися в Реєстрі учасників (Participant Register) до подання заявки, а також пройти валідацію Центральною службою валідації (REA Validation).  

Можливості

Опис заходів та проєктів, що можуть бути профінансовані: 

  • Європейські кінофестивалі, в програмі яких є значна частка наднаціональних європейських аудіовізуальних творів, щорічна активність яких спрямована на розширення та оновлення аудиторій та імплементацію інноваційних підходів для розширення аудиторії, в тому числі ініціативи для молоді.

  • Заявки мають містити продуману стратегію щодо забезпечення сталого та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, а також забезпечення гендерного балансу, відкритості, різноманіття та репрезентативності.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ