ВІД 1 000 ДО 9 000 ЄВРО НА ПІДТРИМКУ ПОТРЕБ УКРАЇНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

КОЛИ: не пізніше 16 січня 2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Цей конкурс пропозицій відкритий для ОГС в/з України, значна частина персоналу яких залишається в Україні та все ще присутня на місцях.

Грант можуть отримати:

  • Неприбуткові організації громадянського суспільства, зареєстровані як юридичні особи в Україні;

  • Масові ініціативи в Україні (група приватних людей в особі однієї відповідальної особи, об’єднаних однією громадянською метою);

  • ОГС та низові ініціативи повинні працювати над просуванням і захистом прав людини в Україні та мати продемонстрований досвід до початку війни;

  • На роботу організації мала сильно вплинути війна в Україні;

  • Також можуть подати заявку організації, які займаються захистом та просуванням прав людини поза мережею партнерів NHC в Україні.

Інститути державного управління, державні установи, місцеві або регіональні органи влади, політичні партії чи організації, афілійовані з політичними партіями, не можуть брати участь у цьому конкурсі.

Можливості

Гранти спрямовані на задоволення прямих надзвичайних потреб ОГС і можуть бути використані для покриття організаційних витрат, які сприяють продовженню їхньої роботи в новій реальності, на яку вплинула війна, що триває.

Це може включати, але не обмежується:

  • Придбання засобів захисту та медичного приладдя;

  • Витрати на переїзд персоналу;

  • Витрати на обладнання, необхідне для продовження роботи;

  • Витрати на підвищення цифрової та фізичної безпеки;

  • Витрати, пов’язані з нарощуванням потенціалу або придбанням товарів у зв’язку зі скоригованою діяльністю.

Ретроспективні заходи (витрати, пов’язані з діяльністю, реалізованою до підписання грантової угоди) прийнятні в рамках цього конкурсу, лише якщо вони відбулися після 24 лютого 2022 року та через російське вторгнення в Україну.

Оскільки поточні потреби українських ОГС різноманітні та можуть відрізнятися залежно від ситуації та місця їх розташування, підтримка надаватиметься доступним, гнучким та індивідуальним способом.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ