ДО 10 000 ЗЛОТИХ У ФОРМІ МЕНТОРІНГУ ТА ГОТІВКИ ДЛЯ СТАРТАПІВ В РАМКАХ ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ ПРЕАКСЕЛЕРАЦІЇ STARTUP BRIDGE 2023

КОЛИ: до 13.03.2023

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: стартапи

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Участь можуть взяти pre-seed/seed-stage стартапи , які зацікавлені в можливостях польського та європейського ринків (навчання, партнерство, можливості фінансування). Не менше 50% акцій юридичної особи належать громадянину/громадянам України, а юридична особа створена не більше 60 місяців (5 років). Засновники стартапів володіють англійською достатньо добре , щоб мати можливість спілкуватися.⁣ 

Пріоритетом будуть компанії, які впливають на післявоєнну відбудову України.⁣

Можливості

Що ти отримуєш?

  • Кілька індивідуальних сеансів наставництва з наставниками, акредитованими PUSB.

  • Цикл кейс-стаді зустрічей із керівниками C-рівня українських стартапів, які зуміли розширити свій бізнес у всьому світі та залучити кошти від міжнародних інвесторів та бізнес-ангелів.

  • До 10 000 злотих у натуральній формі та «тверді гроші» для придбання продуктів/послуг. 1/3 з них варто витратити на роботу з менторами та експертами. Решту витратять згідно з індивідуальним планом розвитку кожного стартапу.

  • Спеціальний безкоштовний коворкінг у Варшаві .

  • Найкращі виконавці будуть запрошені на презентацію під час конференції у Варшаві (+онлайн) наприкінці року та зустрінуться із зацікавленими та відданими інвесторами з регіону ЦСЄ.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ