ДО 2 000 000 ЄВРО – ГРАНТИ В РАМКАХ КОНКУРСУ «НОВИНИ: ЖУРНАЛІСТСЬКІ ПАРТНЕРСТВА — КОЛАБОРАЦІЇ» 2023 ПРОГРАМИ ЄС «КРЕАТИВНА ЄВРОПА»

КОЛИ: 27 квітня 2023 17:00 CET

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: медіа, громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Хто може подати заявку:

– Юридичні особи (як державної, так і приватної форми власності)

– Організації, що є зареєстрованими у країні-учасниці програми ЄС «Креативна Європа»:

– Організації з країн, що входять до складу ЄС

– Організації з країн Європейської Економічної Зони (EEA) та країн, що асоційовані до програми «Креативна Європа», або країн, що є на стадії підписання відповідної угоди, за умови, що вона вступить у законну силу до моменту підписання грантової угоди

Винятково для  “Журналістські партнерства – Колаборації”:

Пропозиція спрямована на громадські організації активні у новинному медіа секторі. Ці організації повинні бути спроможними здійснювати підтримку третіх осіб, а саме новинних медіа, організацій та журналістів, і таким чином, щоб сприяти плюралістичності медіа – ландшафту у всьому Союзі.  

Заявники мають обов’язково відповідати наступним додатковим вимогам (якщо заявка надходить від консорціуму, наступним умовам повинен відповідати щонайменше один учасник консорціуму):

  • Мають нещодавній та підтверджений досвід впровадження заходів пов’язаних з медіа

  • Мають нещодавній та підтверджений досвід надання та управління грантами/коштами, зокрема в медіа-секторі

Пропозиції мають надходити від консорціуму (об’єднання партнерських організацій) щонайменше з 3-ох заявників (бенефіціарів, не афілійованих осіб), які відповідають наступним умовам:

  • Щонайменше 3 незалежні організації з 3-ох країн, що є прийнятними до участі у конкурсі

  • Консорціуми можуть включати неприбуткові, державні та приватні ЗМІ (включно з друкованою та онлайн прессою, радіо, ТБ, тощо), а також інші організації зосереджені на новинних медіа (медіа асоціації, неурядові організації, журналістські фонди та організації, що займаються підготовкою та підвищенням кваліфікації медійників, тощо)

Бенефіціари та афілійовані організації повинні зареєструватися в Реєстрі учасників (Participant Register) до подання заявки, а також пройти  валідацію Центральною службою валідації (REA Validation).  

Можливості

Опис заходів та проєктів, що можуть бути профінансовані:

Фінансування передбачено для проєктів співпраці у підсекторах або між жанрами новинних ЗМІ. Ця фінансова підтримка спрямована на посилення співпраці та впровадження системних змін у відповідному секторі. Пропозиції партнерства дуже заохочуються до того аби включати організації з різних країн/регіонів з різними та різноманітними потенціалами ЗМІ.

Всі проєкти мають відповідати загальноприйнятим професійним стандартам медіа. Обрані стандарти мають бути відображені у пропозиціях, підтвердженні підписаною Декларацією Стандартів та Незалежності (у додатках до заявки). Партнерства, що включатимуть редакційну роботу мають оперувати з цілковитою редакційною незалежністю.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ