5 438 131 ЄВРО В РАМКАХ КОНКУРСУ «ІННОВАЦІЙНІ ЛАБОРАТОРІЇ» 2023 ПРОГРАМИ ЄС «КРЕАТИВНА ЄВРОПА»

КОЛИ: 20 квітня 2023, 17:00 CET

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: культура, креативні індустрії, бізнес

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Заявки можуть бути подані – однією організацією або консорціумом (об’єднаннями партнерських організацій) щонайменше з 2-ох організацій (бенефіціарів, не афілійованих організацій).

До участі запрошено широкий спектр організацій, включаючи приватні та державні установи, IT компанії та стартапи, аудіовізуальні, культурні та креативні організації. Необхідно заохочувати участь бізнес-інкубаторів та акселераторів, щоб забезпечити простір і час для формування творчих ідей.

  • Юридичні особи (як державної, так і приватної форми власності);

  • Організації, що є зареєстрованими у країні-учасниці програми ЄС «Креативна Європа»;

  • фізичні особи подавати заявку НЕ МОЖУТЬ;

  • ФОПи подавати заявку МОЖУТЬ.

Бенефіціари та афілійовані організації повинні зареєструватися в Реєстрі учасників (Participant Register) – до подання заявки, а також пройти валідацію Центральною службою валідації (REA Validation). 

Можливості

Опис заходів, які можуть бути профінансовані: 

Заходи мають підтримувати проектування, розробку та/або розповсюдження інноваційних інструментів, моделей або рішень, що застосовуються в аудіовізуальному та інших культурних і креативних секторах. Вони мають бути спрямовані на підтримку конкурентоспроможності, процесу екологізації, співпраці, поширення, видимості, доступності, різноманітності та/або підтримки аудиторії в різних секторах. Рішення повинні легко відтворюватися і мати ринковий потенціал. 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ