ДО 10 000 ЄВРО НА СТИМУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА В РАМКАХ ПРОГРАМИ EIT JUMPSTARTER

КОЛИ: 16 квітня 2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: інновації, підприємництво

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

EIT Jumpstarter відкритий для студентів, докторів наук, дослідників та підприємців з понад 20 країн Центральної, Східної та Південної Європи, включаючи Україну, Туреччину та Західні Балкани.

Ви є членом команди наукового проекту, інноватором, науковцем, аспірантом або магістрантом з ідеєю продукту чи послуги, щоб підірвати існуючі ринки в галузі охорони здоров’я, агропродовольчої промисловості, сировини, енергетики, міської мобільності чи виробництва? Ви хочете вивести свою ідею з лабораторії на ринок? Тоді EIT Jumpstarter ідеально підходить для вас.

Можливості

З EIT Jumpstarter ви можете отримати доступ до найбільшої інноваційної мережі спільнот EIT. Ви змагатиметеся за величезний перший приз розміром до 10 000 євро в дев’яти категоріях.

Випускники програми володіють навичками та знаннями для запуску своїх компаній. Будучи частиною спільноти випускників, вони отримують додаткову підтримку та цілеспрямовані поради від спільнот EIT щодо наступного етапу їхнього стартового шляху. Ми знайомимо команди з партнерами, венчурними капіталістами, регуляторними органами та компаніями, які можуть виробляти їх продукцію, їх першим покупцем або тестовим майданчиком. Вони зустрічаються з основними інноваційними центрами в Європі, що важливо, коли вони хочуть вийти на зовнішні ринки.

Завдяки програмі ви отримаєте:

  • Навчання від досвідчених інноваторів;

  • Підтримуйте процес створення ідей через підвищення кваліфікації;

  • Міжсекторальна валідація для досягнення відповідності;

  • Грант, щоб покрити ваші проїзд і проживання, або розробити свій проект і створити свій стартап;

  • Доступ до мережі;

  • Набір підприємницьких інструментів для створення та впровадження інновацій у вашу бізнес-модель;

  • Шанс виграти перший приз.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ