СТАЖУВАННЯ EUROHPC У ХОСТИНГОВИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ, ЦЕНТРАХ ПЕРЕДОВОГО ДОСВІДУ ТА ЦЕНТРАХ КОМПЕТЕНЦІЇ, МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВАХ ТА ПРОМИСЛОВОСТІ

КОЛИ: 12 квітня 2023 р. 17:00:00 за брюссельським часом

ДЕ: вся Україна 

ГАЛУЗІ: стажування

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Щоб відповідати вимогам, заявники (бенефіціари та афілійовані особи) повинні:

− бути юридичними особами (державними чи приватними організаціями)

− бути зареєстрованою в одній із прийнятних країн, тобто:

− Держави-члени ЄС (включаючи заморські країни та території (OCT))

− країни, що не входять до ЄС:

− перераховані країни ЄЕЗ та країни, асоційовані з програмою «Цифрова Європа», або країни, які ведуть переговори щодо угоду про асоціацію та місце набуття угодою чинності до підписання гранту (список країн-учасниць).

Бенефіціари та афілійовані організації повинні зареєструватися в Реєстрі учасників — перед подачею пропозиції — і повинні бути підтверджені Центральною службою перевірки (REA Validation). Для перевірки їм буде запропоновано завантажити документи, що підтверджують правовий статус і походження. Інші організації можуть брати участь у інших ролях консорціуму, таких як асоційовані партнери, субпідрядники, треті сторони, які роблять внески в натуральній формі тощо.

Стажування відкрите для заявників віком до 40 років, які бажають працювати в Європі (за умови, що вони відповідають усім місцевим імміграційним і трудовим законам у країнах-учасницях EuroHPC JU). Слухачі повинні довести інтерес до високопродуктивних технологій і програм.

Можливості

Ця програма стане можливістю для стажиста отримати цінний досвід роботи, а також стати фахівцем і застосувати на практиці передові навички HPC. Слухачі пройдуть навчання «на робочому місці», щоб розвинути свої навички з розробки інфраструктури HPC, розробки додатків і програмного забезпечення. Ця дія відповідає цілям Плану дій у сфері цифрової освіти на 2021-2027 роки, а точніше стратегічному пріоритету щодо вдосконалення цифрових навичок і компетенцій для цифрової трансформації, підвищення передових цифрових навичок серед молоді. Тема надасть майбутнім користувачам HPC доступ до навчальних центрів і центрів компетенції, компаній, малих і середніх підприємств або хостингових організацій EuroHPC, пройшовши навчання «на робочому місці».

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ