ГРАНТОВА ПІДТРИМКА ДОДАТКІВ У ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ ОБЧИСЛЕННЯХ В РАМКАХ DIGITAL EUROPE PROGRAMME (DIGITAL)

КОЛИ: 03 травня 2023 р. 17:00:00 за брюссельським часом

ДЕ: вся Україна 

ГАЛУЗІ: інновації

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Щоб відповідати вимогам, заявники (бенефіціари та афілійовані особи) повинні:

− бути юридичними особами (державними чи приватними організаціями)

− бути зареєстрованою в одній із прийнятних країн, тобто:

− Держави-члени ЄС (включаючи заморські країни та території (OCT))

− країни, що не входять до ЄС: перераховані країни ЄЕЗ та країни, асоційовані з програмою «Цифрова Європа», або країни, які ведуть переговори щодо угоду про асоціацію та місце набуття угодою чинності до підписання гранту (список країн-учасниць).

Бенефіціари та афілійовані організації повинні зареєструватися в Реєстрі учасників — перед подачею пропозиції — і повинні бути підтверджені Центральною службою перевірки (REA Validation). Для перевірки їм буде запропоновано завантажити документи, що підтверджують правовий статус і походження. Інші організації можуть брати участь у інших ролях консорціуму, таких як асоційовані партнери, субпідрядники, треті сторони, які роблять внески в натуральній формі тощо.

Можливості

Спільне підприємство EuroHPC розгортає загальноєвропейську високопродуктивну обчислювальну інфраструктуру, що складається з низки суперкомп’ютерів, які варіюються від малих петамасштабних до великих високоякісних систем до екзамасштабу та екзамасштабу. Ці суперкомп’ютери забезпечують найсучасніші можливості HPC, які очолюють відповідні світові рейтинги. Системи обслуговуються суперкомп’ютерними центрами, які називаються хостинговими організаціями, які були відібрані EuroHPC через дзвінки про вираження інтересів і підписали угоду про хостинг із JU. EuroHPC співфінансує до 50% витрат на придбання систем, а також, залежно від конкретних умов угоди, також співфінансує їх операційну діяльність.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ