50000 ЄВРО ТА КОМПЛЕКСНА ПІДТРИМКА ДЛЯ ДОСЛІДНИКІВ ТА НАУКОВЦІВ

КОЛИ: до 15 грудня 2022 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: наука і дослідження

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

POLONEZ BIS – це програма стипендій для досвідчених дослідників, яка спільно фінансується Європейською Комісією та Національним науковим центром Польщі в рамках гранту Марії Склодовської-Кюрі COFUND. У трьох конкурсах, які будуть оголошені у 2021 та 2022 роках, програма забере 120 науковців з усього світу. Вони переїдуть до Польщі на 24 місяці для проведення фундаментальних досліджень у державних чи приватних установах. Дослідницька складова буде доповнена серією воркшопів та можливістю співпраці зі стартапами та неурядовими організаціями під час короткострокових відряджень.

POLONEZ BIS – це постдокторська програма, призначена для дослідників, зацікавлених у розвитку своїх професійних навичок у стимулюючому середовищі найкращих дослідницьких установ Польщі. Відкритий для кандидатів будь-якого наукового рівня, дисципліни, національності, віку та статі. Відібрані в рамках прозорого процесу оцінювання на основі заслуг на основі міжнародної експертної оцінки, стипендіати будуть незалежними у розробці власного плану розвитку кар’єри та співпрацюватимуть із видатними керівниками в академічній чи неакадемічній приймаючій установі за їхнім вибором.

Сума

Грант на дослідження 50 тис. євро та зарплата до 53,5 тис. євро на рік, брутто.

Можливості

Програма гарантує чудові умови праці, включаючи щедру зарплату (53,5 тис. євро на рік, брутто), щорічний грант на дослідження (50 тис. євро) і комплексну програму підготовки керівників наукових досліджень, яка покращує навички, пов’язані з дослідженнями, і навички, які можна передавати.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ