ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНКУРС СОЦІАЛЬНИХ ІННОВАЦІЙ 2024

ДЕДЛАЙН: 11 червня 2024 року

БЮДЖЕТ: 150 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Європейський конкурс соціальних інновацій спрямований на підвищення обізнаності широкої аудиторії про соціальні інновації, стимулювання створення нових соціально інноваційних ідей, створення мережі практиків-однодумців і підтримку фіналістів у трансформації їхніх ідей у ​​структурований бізнес.

Сфера застосування

Європейський конкурс соціальних інновацій 2024 буде зосереджений на соціальних інноваціях у цифровій демократії .

В епоху зростання популізму, дезінформації, (глибоких) фейкових новин, мови ненависті, поляризації, радикалізації, іноземного втручання та відсутності політичної участі груп суспільства, цьогорічна тема має на меті:

  • заохочувати, підтримувати та винагороджувати соціальні інновації, які допоможуть виявляти та боротися з дезінформацією, заохочувати демократичні моделі управління в онлайн-сервісах, інструментах і бізнес-моделях;

  • об’єднати учасників нових демократичних практик, таких як, наприклад, платформи громадських консультацій і обговорення на основі Decidim ;

  • сприяти створенню та впровадженню цифрових спільних ресурсів, таких як рішення з відкритим кодом, відкрите апаратне забезпечення та відкриті дані;

  • підвищити обізнаність громадськості про демократичні цінності у віртуальному та цифровому світі;

  • створювати низові громади та зміцнювати громадянське суспільство на основі участі, співпраці, обговорення та створення простору для діалогу на основі демократичних цінностей і розробляти цифрові організаційні та/або бізнес-моделі, які керуються демократичними принципами, а також підтримують рівний доступ, відкриті та спільні технології.

Європейський конкурс соціальних інновацій 2024 підкреслить важливість цифрових соціальних інновацій для зміцнення демократичного простору Союзу, де актори соціальної економіки та громадянське суспільство відіграють вирішальну роль. У світлі цього він підтримуватиме інноваційні рішення для досягнення вищезазначених цілей у ряді різними способами (наприклад, за допомогою нових, масштабованих цифрових технологій або інноваційного використання та комерціалізації існуючих). Цифрові технології та дані є інструментами та активами для соціальних інноваторів, щоб побудувати нові стійкі та орієнтовані на громаду бізнес-моделі, які зрештою позитивно вплинуть на демократію та суспільні зміни.

Конкурс EUSIC 2024 демонструватиме конкретні ідеї соціальних інноваторів щодо сприяння громадській активності та мобілізації за допомогою інноваційних цифрових послуг, які просувають загальні інтереси та демократичні принципи в Союзі. У таких ситуаціях інноваційні суб’єкти виробляють, підтримують і ефективно керують колективними благами за допомогою інноваційних і спільних засобів і пропонують нові рішення викликів для демократичних систем.

Конкурс шукатиме технологічні та нетехнологічні соціальні інновації, приділяючи особливу увагу новим моделям участі та залучення, проривним, соціально стійким або проривним, ринково-створюючим та глибоким технологічним інноваціям, які охоплюють цілі цьогорічного видання, які, як наслідок, , матиме позитивний вплив на громадянську активність, місцеве процвітання, а також стале економічне зростання.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-EIC-2024-EUSIC-PRIZE-04