Як отримати Код DUNS і зареєструватися в системі SAM.gov

Як отримати Код DUNS і зареєструватися в системі SAM.gov

До подачі на розгляд заявки всі організації, які хочуть отримати грант від Держдепу США, повинні отримати Код DUNS, код CCR (NCAGE), надіслати лист-звернення від голови організації, а також оформити активний реєстраційний запис у системі SAM.

 

Лист-звернення від голови організації НЕ потрібно нотаріально завіряти!

 

Зверніть, будь ласка, увагу, що процес реєстрації в системі SAM.gov може зайняти багато часу, тому рекомендовано розпочати процес реєстрації якомога раніше.

 

Код DUNS можна безкоштовно отримати, зателефонувавши на 1-866-705-5711 або пройшовши онлайн-реєстрацію на сайті www.dnb.com.

 

Код DUNS – це 9-значний ідентифікаційний номер, який надається кожній компанії/організації, що потрапляє в базу  D&B. Усі організації, які подають заявку на отримання гранту від Держдепартаменту США, зобов’язані отримати код DUNS. Щоб отримати код DUNS, необхідно здійснити такі дії: 

  1. Зайдіть на сторінку
  2. Оберіть країну, де організація фізично розміщена.
  3. Заповніть та відправте форму. При заповненні форми організації слід вказати таку інформацію: фізична та поштова адреса, назва організації, посада та прізвище голови організації, код SIC та обсяг річного фінансового обігу (для американських організацій). Як правило, організації проходять процес реєстрації впродовж одного дня і отримують на електронну пошту код DUNS. У разі технічних проблем під час отримання коду DUNS треба звертатися до D&B – govt@dnb.com.

 

Система SAM.GOV – урядовий реєстр партнерів, які співпрацюють із федеральним урядом США. Цей реєстр вимагає щорічної перереєстрації. Система збирає інформацію  про організації, які подаються на грант або його вже отримали. Якщо основна інформація про організацію змінилася, аналогічні зміни слід внести в систему. 

 

Організаціям рекомендовано ознайомитися з вимогами до реєстрації в системі SAM.gov. Після реєстрації в системі, доти, поки заявка на грант ще проходить розгляд, апліканти мають контролювати статус своєї реєстрації: чи реєстрація залишається активною, чи актуальна інформація внесена під час реєстрації.

 

Щоб реєстрація в системі залишалася активною, її слід поновлювати принаймні раз на рік. Якщо термін реєстрації завершиться, організація не зможе подавати заявку на розгляд, допоки не відновить реєстрацію.

Лише особи, які уповноважені представляти інтереси організації або самих себе, можуть здійснювати реєстрацію в системі SAM.gov. Доступ до даних, внесених у систему SAM, або їх використання без дозволу організації може призвести для цивільної чи кримінальної відповідальності, а також негативно вплинути на статус реєстрації організації в системі.

Якщо ви хочете отримати грант від  Держдепу США, ознайомтеся з детальною інструкцією по отриманню коду DUNS та реєстрації в системі SAM.gov  ТУТ

Експерти Центру розвитку “ЧАС ЗМІН” можуть допомогти вам в цьому процесі! Звертайтеся: тел. +38 068 559 13 60
E-mail: office.chaszmin@gmail.com

🔴 А якщо бракує знань у сфері залучення грантових коштів, запрошуємо на навчання в Школі з написання грантових проєктів ЧАС ЗМІН! Деталі ТУТ.