ВІД 400 000 ДО 800 000 ГРН ДЛЯ ОГС, ЩО НАДАЮТЬ КОМПЛЕКСНУ ПІДТРИМКУ ВПО ТА ГРОМАДАМ, ЩО ЇХ ПРИЙМАЮТЬ

КОЛИ: 23:59 23 березня 2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Участь у конкурсі можуть взяти ОГС, а саме: благодійні організації (непідприємницькі товариства, установи, фонди тощо), громадські об’єднання (громадські організації, громадські спілки) та інші юридичні особи, що зареєстровані в Україні та мають статус неприбуткової організації. 

До розгляду не приймають заявок від фізичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності (враховуючи юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), органів державної влади, місцевого самоврядування, політичних партій, а також релігійних організацій. 

До участі у конкурсі не допускаються організації, що перебувають у стані банкрутства чи припинення юридичної особи на момент подання заявки.

До участі в конкурсі особливо запрошуємо: організації з розвитку підприємництва; організації, які сприяють психосоціальній адаптації ВПО, дітей та інших вразливих груп; молодіжні та волонтерські організації; об’єднання з невеликих громад та сіл, а також організації, що представляють інтереси незахищених верств населення.

Можливості

Грантова програма є частиною заходів розвитку громадських організацій для посилення їхньої стійкості в умовах війни. Відібраним за конкурсом партнерським організаціям буде запропоновано розвиток організаційної спроможності та онлайн-курси. Подаючи заявку на грантовий конкурс, організації зобов’язуються до участі в навчальних та інформаційних заходах проєкту “Фенікс”. 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ