ДО 8 МЛН ГРН СУБГРАНТУ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «ПОКРАЩЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО СЕРЕДОВИЩА У СЕКТОРІ АКВАКУЛЬТУРИ»

КОЛИ: не пізніше 18:00 за місцевим часом 10 квітня 2023 року

ДЕ: вся Україна,  за виключенням тимчасово окупованих територій

ГАЛУЗІ: агро, громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Проект АГРО заохочує заявки від українських недержавних некомерційних організацій, громадських організацій, бізнес-асоціацій, які мають досвід у підготовці проектів регуляторних актів та експертному, інформаційному та адвокаційному супроводженні процесу прийняття таких актів для покращення регуляторного середовища в аграрному секторі економіки України з акцентом на сектор розвитку аквакультури.

Заявники повинні відповідати наступним вимогам:

  • Заявники повинні мати не менше 3 (трьох) років досвіду надання відповідних послуг або подібної діяльності. Важливою передумовою отримання субгранту має бути наявність вже реалізованих або таких, що реалізуються програм з удосконалення регуляторного середовища агропродовольчого сектору за рахунок допомоги від міжнародних організацій та/або донорів міжнародної технічної допомоги;

  • Заявники повинні запропонувати кандидатів щонайменше на шість посад ключового персоналу: координатор проекту, як мінімум два експерти з нормотворчої діяльності, експерт з аналізу та підготовки аналітичних матеріалів (супроводжуючих документів) до проектів регуляторних актів, експерт з економічного аналізу та підготовки аналізу регуляторного впливу, експерт з комунікацій, та бухгалтер, які відповідають кваліфікаційним критеріям.

Можливості

За рахунок субгрантових коштів може бути профінансовано:

  • Витрати на фонд оплати праці команди субгрантового проекту.

  • Витрати на оренду офісних приміщень, технічного забезпечення під час публічних обговорень.

  • Відшкодування вартості експертної та іншої консультаційної підтримки (оплата послуг короткострокових працівників).

  • Витрати на проведення інформаційної кампанії.

Кошти, що надаються в рамках субгранту не можуть використовуватись на створення сайту, закупівлю техніки чи обладнання, будь яких матеріалів, повне або часткове відшкодування будівництва та/або реконструкції, надання кредитів.

Ми очікуємо, що у рамках діяльності субгранту за рахунок грантових коштів буде профінансовано не більше 90% вартості зазначених у заявці послуг, при умові що не менше 10% вартості надання послуг будуть профінансовані субреципієнтом.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ