ВІД 100 000 ДО 175 000 ДОЛ США ДЛЯ ОГС В РАМКАХ КОНКУРСУ «ГОЛОС ГРОМАДИ В МІСЦЕВОМУ САМОВРЯДУВАННІ», ЧЕРНІГІВ

КОЛИ: не пізніше ніж 12:00 годин дня 16 грудня 2022 року

ДЕ:  Чернігівська область: Коропська, Корюківська, Лосинівська, Новогород-Сіверська, Ніжинська, Сновська, Сосницька, Тупичівська ТГ

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Global Communities запрошує кваліфіковані організації громадянського суспільства (ОГС), що мають досвід залучення громадськості, покращення згуртованості ТГ, молодіжної роботи, а також розбудови спроможностей місцевих ОГС до подання заявок на діяльність у зазначеній сфері на підставі цього Запрошення до подання заявок.

Це ЗПЗ є запрошенням до участі у відкритому конкурсі. Подавати заявки мають право такі заявники: різноманітні організації громадянського суспільства, спроможні надавати ТГ технічну, експерту й консалтингову підтримку у зміцненні спроможності залучати громадян до вирішення питань місцевого значення, покращувати соціальну згуртованість та здійсненні молодіжної роботи. Усі заявники мають бути юридичними особами приватного права та мати статус неприбуткових згідно з чинним законодавством України.

Урядові та напівдержавні структури, комерційні організації не мають права подавати заявок на одержання коштів за цим грантом.

Можливості

Беручи участь у програмі DOBRE, РОГС отримає можливість посилити власну організаційну спроможність, доступ до кращих міжнародних практик залучення громадян, методик Appreciative Review of Capacity (ARC), Рarticipatory Municipal Capacity Index (PMCI), розроблених Global Communities, професійного розвитку персоналу, фінансову підтримку для виконання своєї місії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ