ДО 1 750 000 ГРН НА РОЗРОБКУ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЗАОХОЧЕНЬ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

КОЛИ: до 15 грудня 2022 року, 23:59 (за Київським часом) 

ДЕ: Житомирська, Чернігівська, Київська область

ГАЛУЗІ: охорона здоров’я

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту для розробки та впровадження системи заохочень для медичних працівників

Метою цього гранту є посилення кадрових ресурсів системи охорони здоров’я шляхом впровадження системи мотиваційних стимулів у 6 пілотних закладах охорони здоров’я та надання відповідних рекомендацій місцевим органам влади щодо можливих стимулів для залучення та утримання медичних працівників, а також створення ефективної, прозорої системи управління персоналом в обраних закладах охорони здоров’я.

Сума

Загальна сума одного гранту не перевищуватиме 1 750 000 гривень (еквівалент 50 000 дол. США). Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

Можливості

Після завершення діяльності в рамках цього гранту його отримувачі  отримають можливість впровадження системи мотиваційних стимулів у 6 пілотних закладах охорони здоров’я та надання відповідних рекомендацій місцевим органам влади щодо стимулів для залучення та утримання медичних працівників, а також створення ефективної, прозорої та справедливої функції управління персоналом у вибраних закладах охорони здоров’я.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ