ЦИФРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ СПІЛЬНОГО ПРОЄКТУВАННЯ, ПЛАНУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ БУДІВЛЯМИ, КВАРТАЛАМИ ТА РАЙОНАМИ МІСТ

ДЕДЛАЙН: 17 вересня 2024 року — 21 січня 2025 року

БЮДЖЕТ: 10 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Опис

Проєкт охоплює такі сфери впливу :

  • Промислове лідерство в ключових і нових технологіях, які працюють на людей;

  • Доступна та чиста енергія;

  • Циркулярна та чиста економіка.

Очікуваний вплив, відповідно до Стратегічного плану, полягає в тому, щоб зробити внесок у “Ефективне та стале використання енергії, доступне для всіх завдяки чистій енергетичній системі та справедливому переходу”, зокрема через:

  • Технологічні та соціально-економічні прориви для досягнення кліматичної нейтральності та переходу до нульового забруднення будівельного фонду до 2050 року на основі інклюзивних та орієнтованих на людей науково-дослідницьких та інноваційних технологій (детальніша інформація нижче).

  • Підвищення енергоефективності в промисловості та зменшення галузевих парникових газів (ПГ) і викидів забруднювачів повітря шляхом рекуперації, модернізації та/або перетворення промислового надлишкового (відпрацьованого) тепла та шляхом електрифікації виробництва тепла (більше інформації нижче).

В основі цього напряму лежить прагнення задовольнити потреби в дослідженнях, інноваціях і технологічних розробках для досягнення кліматичних і енергетичних цілей ЄС, перспективної реалізації політики та довгострокової цілі вуглецевої нейтральності. Дестинація також робить свій внесок (наприклад, через теми, які підтримують цифровізацію та розумність будівель) у цифровий порядок денний ЄС. Хоча біорізноманіття не в центрі уваги цього пункту призначення, слід враховувати численні впливи антропогенного середовища на біорізноманіття (наприклад, у масштабі реконструкції).

Дестинація має сильний політичний вимір – вона керується політичними діями ЄС у сферах енергетики та клімату, політичним пріоритетом Європейської зеленої угоди, Стратегією хвилі оновлення (для тем будівель), Промисловою стратегією, Директивою про промислові викиди (для галузеві теми) та перспективні політичні заходи, запропоновані в пакеті “Придатність до 55 років – Реалізація Європейської зеленої угоди”.

Очікувані результати

Підвищення енергоефективності в промисловості та зменшення енергетичної залежності промисловості, парникових газів (ПГ) і викидів забруднювачів повітря шляхом відновлення, модернізації та/або перетворення промислового надлишкового (відпрацьованого) тепла та шляхом інтеграції відновлюваних джерел енергії в більш ефективні та гнучкі системи для виробництво тепла та холоду для промислових процесів.

Узяти участь

Ми допомогаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Замовити грант під ключ

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ 

HORIZON-CL5-2024-D4-02-05