ОБ’ЄКТИ ІНФРАСТРУКТУРИ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ВИДІВ ПАЛИВА — СПІВФІНАНСУВАННЯ

ДЕДЛАЙН: 24 вересня 2024 року, 11 червня 2025 року, 17 грудня 2025 року

БЮДЖЕТ: 220 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Опис

Метою є підтримка розгортання інфраструктури постачання альтернативного палива, сприяючи декарбонізації транспорту вздовж мережі TEN-T.

Будуть підтримуватися такі дії:

  • Дії, що підтримують розгортання інфраструктури підзарядки електроенергії для транспортних засобів великої вантажопідйомності, обладнаної точками підзарядки з мінімальною вихідною потужністю 150 кВт, 350 кВт та 1 МВт відповідно.

  • Дії, що підтримують розгортання інфраструктури заправки водневим паливом для транспортних засобів великої вантажопідйомності.

  • Дії, що підтримують розгортання інфраструктури заправки водневим паливом для громадського транспорту в автобусних депо для залізниць на ділянках залізничної мережі TEN-T, для яких було надано відступ від вимог електрифікації, та на ізольованих мережах, відповідно до застосовних TEN- Т Регулювання, або в терміналах заправки маневрових локомотивів.

  • Дії, що підтримують розгортання інфраструктури для заправки водневим паливом і зарядки електроенергії, призначеної для внутрішніх водних шляхів і морських суден, суден, транспортних засобів і обладнання для портових операцій і аеропортів.

  • Дії, що підтримують розгортання інфраструктури бункерування для постачання аміаку на морські та внутрішні водні судна та судна для портових операцій для морських портів і внутрішніх портів TEN-T.

  • Дії, що підтримують розгортання інфраструктури бункерування для постачання метанолу морським і внутрішнім водним суднам і суднам для портових операцій для морських портів і внутрішніх портів TEN-T.

Узяти участь

Ми допомогаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Замовити грант під ключ

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ 

CEF-T-2024-AFIFCOEN-COSTS